Wpis z mikrobloga

POMOCY, gdzie ja trafiłem ()
Uwaga, ten post zawiera silny materiał radioaktywny, zwany potocznie #rakcontent, czytacie na własne ryzyko.
Nie musicie czytać dłuższych tekstów całych, wytłuszczam najważniejsze

Film i komentarze ( oczywiście te plusowane):

Dlaczego te meczete jescie stoja w Warszawie..Trzeba pryjechac i wam pokazac jak sie naprawde broni ojczyzne?


POLAND FIRST TO FIGHT!

/\ autor oczywiście z avatarem polski walczącej

Polska dla Polaków !!!!!!

Bóg Honor Ojczyzna ! Polska !


Nareszcie! Czekałem na was, oby Bóg dał wam zwycięstwo nad islamską dziczą! Będę się za was modlił Armio

Chrystusa!

Polacy są z wami, ale pamiętajcie! żydzi będą próbowali was zniszczyć, potrafię poznać żyda po gębie, po słowach

nawet, wielu jest tutaj, wielu żydów już pisze komentarze pod waszym teledyskiem, wielu żydów będzie próbowało

podszywać się pod

Polaków i was zniszczyć najpierw psychicznie abyście pomyśleli "Nie warto walczyć za takich Polaków", a jeśli to nie

pomoże wtedy żyd będzie was zwalczał każdym możliwym sposobem, nie bójcie się, walczcie i pamiętajcie, żydzi noszą

Polskie nazwiska i żydzi chcą aby muzułmanie zabili Białych.

/\ Ten odleciał całkowicie

Ktoś napisał:

w sumie to zgadzam się żeby wymienić narodowców i kiboli na uchodzców


A odpowiedź na to (bardzo plusowana oczywiście):

to bierz ich do domu pewnie lubisz sie zabawiać z murzynami , matke ci zgwałcą a potem #!$%@?ą jej ryj ale w sumie jak

takiego #!$%@? urodziła to nikt nie będzie płakał , jak idzie kibic to ty co jedynie możesz ryj spuscicbo gówno możesz pedale idz > ruchaj kozy


Mało wiesz o świecie .... wodogłowie czy głupota ciężko stwierdzić powiedz to któremuś prosto w twarz bo w internecie to

takich jak ty nie brakuje :) a czym różni sie kibol od islamisty żarty sobie robisz czy jesteś idiotą ? islamista rucha kozy ,

ucina łby , robi allach akbar i wysadza bombą kilkadziesiąt osób ,a to jak mówisz wielki znawco "kibol" zbiera pieniążki na > cele charytatywne czy to domy dziecka czy Pomaganie Polakom na kresach i pamięta o Polakach którzy walczyli żebyś mógł > spać spokojnie ale co ja tam wiem więcej tvn i nie wiedzy ....WIELKA POLSKA !


Wy**dalaj z PL szto gewska.... Niech cie stado murzynów na zachodzie wylcuje... Polska dla Polaków toleracji

szukaj na Zachodzie...


Rosjanie mają i mieli rację odcinając się od z pedalonego zachodu pierw pedały mogą mieć dzieci,in vitro dzieci z

próbówek(Sex misja)przesadna tolerancja dla wynaturzeń ,a teraz ciapate chamy .Każdy kto im współczuje niech pojedzie > do tych #!$%@? sadystów zaznać ich tolerancji dla chrześcijan.Poza tym widać kto wygrał 2 wojnę światową...Szwaby > nam wydają polecenia,sprawdzają naszą praworządność sami pozostają bezkarni .Polacy i na #!$%@? wam była ta Unia?Po to

żeby Niemcy wydawali nam rozkazy?Nasi dziadkowie w grobie się przewracają ,bo na pewno nie o taką Polskę

walczyli!Słowiańska koalicja uzdrowiła ,by Europę ,bo zniewieściały zachód jest po prostu #!$%@?ą zeszmaconą .Pozdrawiam

POLAKÓW!!!!!!!!!!!!!


Wypowiedź "Inteligentnego" w odpoiwedzi na komentarz na którym ktoś wyśmiewał filmik:

Mój stary nie żyje więc się spóźniłeś. Za to widzę że masz etat trolla :] Straszny bełkot prezentujesz ziomki z gimnazjum nie > kumają. Co do ogłupiania to podziękuj Biedroniowi za zacne nauki :]Dziwi mnie tylko, że tak często wracasz do tegokawałka > produkują się jakbyś na tym zarabiał. Wiem że teraz takie dzieci jak Ty mają problem z komunikacją bezpośrednią, właśnie > przez te śmieszne portale społecznościowe. Wyjdź do ludzi przez internet nie poruchasz a ręka się nudzi. Nie szukaj

kompanów do dyskusji w necie tylko wyjdź NA POLE. Piszę to jako radę i nie podejmuję z Tobą dalszej dyskusji bo

zwyczajnie szkoda mi na to czasu, także oszczędź sobie odpisywanie bo przez internet nie jesteś w stanie mnie i tak obrazić.


Tu nie do końca wiem co jest napisane:

Palant to mało powiedziane bo on sobie nie zdaje sprawy z tego że jak ta dzicz tu dojedzie to lewactow jest PIERWSZE na

celowniku bo islamiści uważają ich za najwiekszych roznosicieli dewiacji (związki homoseksualne, ateizm,"szeroko

pojmowana" demokracja itd) i to właśnie opisują mówiąc o nie moralniej europie więc skumaj Jaśu debilu cięzki ty od 10

boleści że sobie sam kata sprowadzasz do drzwi. Jak byś poszedł na Islamską dzielnice z tymi swoimi poglądami że są mile > widziani, równość itp to byś z miejsca dostał pięścia w ryj od tych ciapackich podludzi a #!$%@? wie czy by ci od razu łba nie

#!$%@? (works for me ;) btw) Więc zanim zaczniesz Debilu jeden (nie nazwę Cię po imieniu bo to obraza dla każdego Jasia

nawet tego z dowcipów)przerabiać hymn Polski w jakieś nie #!$%@? zaproszenie dla tych fagasów to sobie pojedz do

Londynu albo Paryża i ZOBACZ z BLISKA PEDALE CO BIERZESZ W CHATE


W odpowiedzi na kolejny niepochlebny komentarz:

twoi funfle jude #!$%@? to podludzie pozdrów ziomków z ktorych został żużel

haha gdyby nie Polacy to nawet byś sie #!$%@? nie urodził co by było plusem ale niestety z wodogłowiem nic nie zrobisz > , mam nadzieje ze zdechniesz smiecciu . WIELKA POLSKA !!!

hehe dobra beka jest z ciebie obrzezany żydku no nic szkoda czasu na ciebie wyjdz z szafy pryszczaty gimbusie czasem to > może ci w tej bani sie przewietrzy lekko :) POLISH FANS HOOLIGANS !!


100% poparcia a ten kawałek na eurowizji by wygrał

/\ Na pewno ( )

jesteśmy rasitami takimi się urodziliśmy poprzez to co nas spotkało w czasie wojny i przed !!!! pozdroooo #!$%@?ć uchodzców

!!!!!!

gościu #!$%@? z tego kanału hejterze homo pedale i wyznawco Allaha pedofila,kozojebce i lewaku zasrany


Nie mam sił na więcej, licznik Geigera #!$%@? już tak głośno że słychać go w Warszawie
Polska taka otwarta, wcale nie ma tu antysemityzmu, rasizmu i etnocentryzmu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#neuropa #lolcontent #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #4konserwy
Magromo - POMOCY, gdzie ja trafiłem (╥﹏╥)
Uwaga, ten post zawiera silny materiał rad...
  • 8