Wpis z mikrobloga

Kontynuacja wątku http://www.wykop.pl/wpis/16325973/przepraszam-cos-sie-chyba-zepsulo-dostalem-cos-tak/

@Moderacja dała odpowiedz za co dostałem WARN (nie mogli napisać ostrzeżenie...)

OK, proszę pamiętać iż:

Ostrzeżenie: Treści nawołujące do nienawiści nie są tolerowane w naszym serwisie


Tak więc jaka była treść która NAWOŁYWAŁA do nienawiści?
Ot taka:

@wojtekwojtek: Durniu, powiem tak.

PYTALEM SIE CO ZROBIC PO FAKCIE WYNAJECIA

Ty #!$%@? o jakis konsultacjach. Myslisz ze skonczyles prawo to twoj mikropenis nagle nabral jakiegos znaczenia,

zalosne jak juz wczensiej napisalem.


Hmmm, ja tu nie widzę nawoływania, może SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO PWN nam pomoże:
link
cytat:

nawoływać

1. «wydawać okrzyki, przyzywać kogoś, coś»

2. «wzywać do czegoś»


Mi się wydaje, że nie krzyczę, nie przyzywam nikogo, niczego ani tym bardziej nie WZYWAM kogokolwiek/czegokolwiek do czegoś.

Pozdrawiam serdecznie.

Dla komentujących:
@mrmcmt @awaryjan @Cesarz_Polski @bugg

#moderacjacontent #banujo #moderacja #wykoppl ##!$%@?
  • 4
@JanTadeusz: weź się lepiej zastanów nad sobą zamiast kręcić gównoburzę w przegranej sprawie.

Nazywasz człowieka durniem, piszesz capsem, obrażasz go ze 3 razy w jednym zdaniu i zdziwiony że moderacja zareagowała o.O
@zaqwsxdsa: Kolego, dureń to raczej nie jest obraza, co najwyżesz śmieszny przytyk. A to że się wozi bo skonczył prawo jak typowy absolwent prawa jest raczej oceną aniżeli czymkolwiek innym. No chyba że koleś faktycznie ma małego penisa to mogło zaboleć.