Wpis z mikrobloga

Miraski, aż muszę się pochwalić, normalnie uczucie jakbym życie wygrała i teraz nawet sesja nie wygląda już aż tak strasznie ()
Miałam do zrobienia projekt zbiornika, pierwszy raz w życiu robiłam rysunek techniczny. Połowa roku stwierdziła, że oni to pierdzielą, nie umio i wolą dać 200zł komuś za zrobienie tego niż samemu to ogarnąć. A ja się zaparłam i wzorując się na skończonym już projekcie mojej dobrej koleżanki z roku (taka co zawsze ma wszystkie notatki i na wszystko jest nauczona miesiąc wcześniej) próbowałam coś tam wybazgrać na tym papierze milimetrowym.
Projekt został okupiony cierpieniem i bólem w kolanach, bo z racji braku miejsca był rysowany na podłodze. Cały czas się martwiłam, że coś robię nie tak, że literki krzywo, że tabela będzie mieć nie takie wymiary..
Dzisiaj byłam oddać.
Prowadzący najpierw pobieżnie przekartkował zeszyt z obliczeniami, potem wziął projekt właśnie tej koleżanki. Popatrzył na oba, porównywał, potem patrzył czy mam wszystkie rzuty i części rozrysowane i czy wymiary się zgadzają.
Wziął długopis do ręki, myślę sobie: chwila prawdy.


Teraz to już praktycznie z górki, jeszcze tylko kilka egzaminów i można się wyspać. Satysfakcja z tego, ile pracy włożyłam dała mi teraz niezłego kopa do nauki i już chyba nic nie jest w stanie mnie pokonać ʕʔ

#chwalesie #studbaza #chemia #technologiachemiczna
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiziak: Nie zerżnęłam, zrobiłam go podpierając się tylko czasami jej rysunkiem i nawet sama mi przyszła pomóc i tłumaczyć co i jak. A duma z tego, że kosztowało mnie to dużo pracy i dałam radę, większość rzeczy ogarnęłam raczej sama i pytałam o pierdoły typu jaka skala, jak tabelę zrobić itp, a mogłam kupić tak jak reszta.

@Catttana: @WujekMaloZly: Powinno być tak, że projekt mamy po
  • Odpowiedz
Wziął długopis do ręki, myślę sobie: chwila prawdy.


@aquilegia: Haha, już myślałam, że twistem będzie to, że prowadzący naniósł poprawki długopisem (czyt. projekt do kosza i wszystko do przerysowania). To by było bardzo znajome... (Mili prowadzący dbają o ugruntowanie umiejętności studentów).
  • Odpowiedz