Wpis z mikrobloga

@DonMatheo: a w jakiej cenie? Bardziej generalnie chodzi mi jakąś ogarniętą używkę, bo nie chcę tracić kasy. Generalnie preferuję ios-a, ale nie mam nic do czystego androida
@fervi: moto x play byłaby super, gdyby miała 3gb ramu, a moto x Style, gdyby była tańsza. Chodzi mi o jakiś telefon bardziej "doświadczalny", a nie chcę zrazić się do androida z powodu przymulających nakładek
@nowkon: Sorry, telefon to inwestycja :D Klawiatura QWERTY na Bluetooth, stacje dokujące, karty SD 256GB, Powiększone baterie, szkła, case'y - to wydatek dość poważny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fervi: wiem, wiem, jednak juz od dluzszego czasu zastanawiam sie nad zmianą i już chyba przeszło mi przez myśl 1250 mysli na temat zmiany telefonu. Generalnie dobrze mi sie żyje z ios'em, pomijajac spowolnienie 4S, z drugiej strony android zrobił spory postęp, jednak skaza po starych telefonach pozostała i przez to wybór jest ciężki
@nowkon: To oczywiście zależy - od ciebie. Niestety, świat jest taki, że jeśli nie jesteś milionerem to żyje na krawędzi ubóstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nowkon: Nie wiem, bo wydałem 1k (w uj dużo) i nie żałuje. Jedyne tyle, że może warto było z 700zł czy coś, zawsze lepiej mieć więcej za mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)