Wpis z mikrobloga

Jakim to trzeba być idiotą żeby nie przygotować dla kogoś paczki w ponad 2 tygodnie, dzięki temu ta osoba nie dostanie ode mnie paczki przekraczającej ustaloną wartość wielokrotnie (bo nie wgrala zdjęcia) a ja mam nowy dylemat i dodatkowe wydatki...

Ostatni raz biore udział w #wykopoczta

##!$%@?
  • 49
  • Odpowiedz
@jestemrowerem: nie ma mozliwosci zebym wcisnela go do systemu wykopoczty bo faktycznie sie posypie. Moge jedynie recznie to zalatwic ale on i tak trafi na ten wpis i sytuacja bedzie glupia... Nie mozesz zwrocic tego co kupiles?
  • Odpowiedz
ale nie miej potem pretensji bo w kazdej edycji są olewcze i nic z tym nie zrobimy chociaz sie staramy. Jesli chcesz to mozesz >zrezygnowac z tej edycji ale daj mi znać teraz bo to trochę zamieszania wprowadzi.


@kicioch: No zajebiście się staracie, jak nawet listy hańby nie chcecie udostępnić :| Nie ma to jak ochraniać #!$%@?ów i się dziwić że wiecznie problemy są, wystarczyłoby akceptowanie w wykopoczcie tylko mocno
  • Odpowiedz
@kicioch: W podsumowaniu to za późno .. Wtedy już wszyscy bedo mieli paczki, nawet ci którzy wcześniej mieli problemy zdążą już zapomnieć, nie będzie pożądanego poziomu hejtu. Liste trzeba ujawniać szybciej, wszystkich którzy nie dotrzymają terminu od razu spalić w ogniu naszej nienawiści ;;
  • Odpowiedz
@kicioch: Ale przecież właśnie o to chodzi żeby ich zbluzgać, zmieszać z błotem, poniżyć ;_; Na tym polega cała idea listy hańby, konsekwencje swoich działań, zachowujesz się jak śmieć i społeczność tak cię traktuje. 90% ludzi zastanowiłoby się kilka razy przed olaniem wykopoczty, gdyby wiedzieli że przez to do końca swojego internetowego życia nie usłyszą pod swoim adresem na Wykopie ani jednego miłego słowa, a jedynie ciągi bluzgów.

A najlepiej
  • Odpowiedz
@kicioch: Nie lepiej kaucje 5 zł? Nie wyśle ktoś - kaucja przepada i jest wydawana na paczkę dla osoby, która wysłała a nie dostała. Wykluczy chyba w 99% takie rzeczy. Może warto się nad takim czymś zastanowić - 99% takich osób by odpadło od razu.
  • Odpowiedz
@kicioch: Każda osoba, która się chce wziąć udział, przelewa 5zł kaucji, jak wyśle paczkę jest to zwracane. Jak nie wyśle - kaucja idzie na pokrycie choćby kosztów przesyłki.
  • Odpowiedz
@Wapniak: Komu przelewa? My nie możemy nagle ogłosić że zbieramy po 5zł od osoby kaucji. Ja sama w życiu bym nie wysłała 5zł (tym samym swoich danych) komuś kto się ogłasza "wyślij mi 5zł kaucji, to Ci pozwolę się bawić". :) 300 osób wysłałoby nam 5zł na nasze prywatne konto, potem my byśmy musieli im zwracać kasę płacąc przy tym za przelewy bo nie do każdego jest darmowy przelew (nie
  • Odpowiedz
@kicioch: Wam? Co za problem zbierać inne dane? I tak zbieracie adresy itp. Założyć nowe konto w sync jest prosto - a i przelewy w kraju darmowe. Za granicę wysyłanie przesyłki też nie jest tanie a udział osoby mogą mieć - można po prostu wtedy ich zwolnić z kaucji. Wszystko ma swoje minusy, ale chyba mniejsze niż kilkanaście osób, które się zapisały i olały :P
  • Odpowiedz
@Wapniak: Nie zbieramy adresów właśnie dlatego że nam nie wolno, nie mamy żadnego dostępu do adresów, lecą one bezpośrednio. Nie zamierzam też pobierać ŻADNEJ opłaty od uczestników, nawet w formie kaucji.
  • Odpowiedz
@ppj: ty wpisujesz adres i bezposrednio od leci do osoby ktora ten adres ma dostac, jednak mail sie zmienia po drodze na tego wykopocztowego :)
  • Odpowiedz