Wpis z mikrobloga

@jestemrowerem: uwierz ze chcialabym Ci jakos pomoc wyjsc z tej sytuacji ale nie bez powodu było ustalone tylko 10zl - chcesz robic prezent drozszy, spoko, ale nie miej potem pretensji bo w kazdej edycji są olewcze i nic z tym nie zrobimy chociaz sie staramy. Jesli chcesz to mozesz zrezygnowac z tej edycji ale daj mi znać teraz bo to trochę zamieszania wprowadzi.
@kicioch: wiem kiciochu, nie mam Ci niczego za złe :* Jedynie musiałem wyrazić żal że to moja wina że wyszło jak wyszło, chciałem dobrze :P

Paczke do nowej osoby wyślę, spoko. Co do poprzedniego adresata, po prostu błędnie uznałem go za kogoś godnego zaufania, w końcu udziela się tu non stop.
@jestemrowerem: no sprobowalbys miec za złe :* :D

Wiem ze jestes #!$%@? i doskonale to rozumiem ale z tej sytuacji nie ma dobrego wyjscia bo nie moge pozwolic zeby ktos kto olał sprawe dostał taką drogą przesylke :(
@gorzka: "#!$%@? konfidentów tak zostałem wychowany, ten kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany" :D nie zrobie mu tego

@kicioch: ja bym mu to mógł wysłać ale pewnie do dziś nie dał znaku życia w wykopoczcie chociaż tutaj się udzielał. Po za tym wtedy posypałby się caly system wykopoczty :P