Wpis z mikrobloga

a na wykopie zebrało więcej plusów niż polubień na FB, czemu autor wpisu zaprzeczał, już nie będę go wołał, bo szkoda czasu.


@Kaczypawlak: co ma ilość lajków do obiektywizmu źródła? Post na fb akurat podaje źródła z których czerpie dane więc jeśli uważasz, że jest coś zmanipulowane w tym wykresie to pokaż, a nie wołaj, że mało lajków.
co ma ilość lajków do obiektywizmu źródła?


@6c6f67696e: Źródło niszowe, mało znane albo po prostu założone teraz, aby prać jakieś brudy i podawać ich jako źródło?( ͡º ͜ʖ͡º)

Post na fb akurat podaje źródła z których czerpie dane więc jeśli uważasz, że jest coś zmanipulowane w tym wykresie to pokaż, a nie wołaj, że mało lajków.


@6c6f67696e: Wróżenie z fusów na przyszłość to mi się
Źródło niszowe, mało znane albo po prostu założone teraz, aby prać jakieś brudy i podawać ich jako źródło?( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kaczypawlak: ale wiesz, że źródłem danych nie jest neuropa tylko ogólnoświatowa organizacja dziennikarska?
że źródłem danych nie jest neuropa tylko ogólnoświatowa organizacja dziennikarska?


@6c6f67696e: Jednak wnioski, że idziemy drogą Węgier są już ich

ale coś nie tak w tym wykresie jest? Nie zgadzają się dane?


@matthew: Wnioski ich dotyczące przyszłości. Piszę niejasno czy co?( ͡º ͜ʖ͡º) Już w ogóle stękanie i jęczenie, że to koniec demokracji a jakoś do Białorusi dalej nam daleko......
kiedy adwersarzy szlag jasny trafi od tego rozwątkowywania,


@neib1: A tu ile wątków poruszałem? Nie jeden?( ͡º ͜ʖ͡º)

i braku jakiejkolwiek myśli przewodniej wątku xD


@neib1: I dalej brak odpowiedzi na pytanie, skąd takie prześwietne wnioski, że serio będzie drugi Budapeszt?( ͡º ͜ʖ͡º) To ile jest wątków? Kilkaset czy kilkadziesiąt?( ͡º ͜ʖ͡º)