Wpis z mikrobloga

Jestem od 6 lat w związku. Dziewczyna 7/10, ale nie jest jakoś super inteligentna. Bardzo mi z nią dobrze no i muszę powiedzieć, że to chyba wzór dziewczyny. Wiele osób by mi pozazdrościło, bo jest naprawdę w porządku. Logikarozowych pasków to dla niej termin obcy. Naprawdę ciężko jej coś zarzucić. Szaleje na moim punkcie. No i jest zboczona a na seksy nie narzekam. Szczerze mówiąc to myślę, że jeśli chodzi o stosunek do mnie i traktowanie mnie to nie znalazłbym chyba nikogo lepszego.

Tylko czas pomyśleć o przyszłości. Kocham ją i w sumie to widzę nas razem, ją jak jest matką moich dzieci itp. ALE.
Jestem #!$%@?. To moja pierwsza dziewczyna i cały czas rozmyślam o tym jakby to było z inną w związku no i przede wszystkim w łóżku. Gdyby dało się to wyłączyć w moim mózgu to już bym ślub brał. Ale cały czas ta myśl. Jestem jeszcze młody i nie chciałbym niczego żałować, a boję się, że będzie to chodzić za mną do końca życia i ciągle jak zobacze jakaś blondi na ulicy to myśl, że nigdy takiej nie wy****em ^ ^. A nie zdradzę jej bo nie zasługuje na takie coś. Właściwie nie wiem po co piszę, bo z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia.. Jak żyć mirki? Nie chcę jej stracić bo możliwe, że drugiej takiej nie znajdę. Może być podobna i też mnie kochać, ale myślę, że ta jest serio wyjątkowa i już nie raz to dowiodła.

#zwiazki #rozowepaski #kiciochpyta
  • 28
  • Odpowiedz
@coolcooly22: Ucz się na błędach innych (patrz ja). Miałem identyczne myśli co ty. Moja ex była pierwszą dziewczyna jaka miałem. Byłem 3 lata, jednak 2 miesiące przed koncem naszego związku uderzyło mnie to co ciebie teraz, jak by to było z inną, po długich rozmyśleniach zdecydowałem się skończyć zeby być wolnym. Po 5 dniach wróciłem z kwiatami do niej aby przeprosić za to że zerwałem, żeby dała mi drugą szanse
  • Odpowiedz
cham i jest wszystko ok a tak nie było i ją oszukiwałem przez ten czas


@magnevox: no chyba jednak to nie jest prawda skoro w ostatnim wpisie pisales ze miala juz bolca na oku. I ze to ona zerwala
  • Odpowiedz