Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@prawdziwek: wozi sie po Malborku swoim zoltym Hummerem przerobionym na gaz (powaga...), zajmuje sie chyba wychowaniem syna, ma (mial?) sklep z odzywkami w Mk i silownie sygnowana przez niego
  • Odpowiedz
@prawdziwek: serio on tez ma? XDDD nie wiedzialem, myslalem ze tylko Dymek taki burak. Ogolnie moi starsi z nim do szkoly chodzili i pozniej znali z lat mlodosci. To nie dosc ze sterydziarz to jeszcze w handel narkotykami zamieszany
  • Odpowiedz
serio on tez ma? XDDD nie wiedzialem, myslalem ze tylko Dymek taki burak. Ogolnie moi starsi z nim do szkoly chodzili i pozniej znali z lat mlodosci. To nie dosc ze sterydziarz to jeszcze w handel narkotykami zamieszany


@Makku11: Może niektórzy wolą pieniądze wydawać na samochody niż na paliwo do nich.
  • Odpowiedz
@zbyszko17: Wszyscy oglądali bo Pudzian sukcesy odnosił. U nas tak jest, jak przeszedł do mma to nagle pełno szpeców od mma. Małysz skakał to każdy oglądał skoki a teraz sport zapomniany. Jak Justyna Kowalczyk skończy karierę to wszyscy o biegach zapommną.
  • Odpowiedz
@verso: Byłam sześcioletnią dziewczynką jak siłacze lecieli w telewizji. Nie mogłam się doczekać kolejnych odcinków. Mimo, że mało rozumiałam o co w tym chodzi, to i tak rozpierała mnie duma, gdy słyszałam że Pudzian znów wszystkich zmiażdżył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz