Wpis z mikrobloga

Mircy, co jak co, ale klimatu grze L.A. Noire nie można odmówić. Moim zdaniem lata 40te odwzorowane lepiej niż w #mafia2. I do tego ta muzyka.

fabularnie też daje radę, bywały sprawy,nad którymi się trochę zastanawiałem

A cytując klasyka: "grafika lepsza niż w San Andreas"

#gry #rockstar #lanoire #lata40 #klocuch
p.....2 - Mircy, co jak co, ale klimatu grze L.A. Noire nie można odmówić. Moim zdani...

źródło: comment_7d7K3kkWgTpSQrvt5o7BxclOK9wXNy75.jpg

Pobierz
  • 10
@praetorian852: Podchodziłem chyba 3 razy, nie umiem przejść którejś tam misji, bo źle wybieram te odpowiedzi, czy kłamią, czy nie... Mankament tej gry to właśnie to, że nie idzie wcale wywnioskować prawy/kłamstwa z wypowiedzi ludzi. Ale rzeczywiście, klimat jest.
@Reality: ja często robiłem "na czuja", bo nie byłem niczego pewny. zakładam, że na początku nikt nie jest winy za bardzo, więc z reguły mówią prawdę albo mam wątpliwości i wtedy sypią. Ale taka gra to trochę jak film ze sterowaniem i myślę, że użycie poradnika czasami jest uzasadnione
@steemm: No właśnie próbowałem kilka razy tę sprawę, ale oni robią te miny takie żałosne i nienaturalne. XD Nawet jak potem ktoś robi podobną minę, co osoba wcześniej, taki grymas, jakby kłamała, to okazuje się, że nie. Gdzieś kiedyś czytałem, w jakiejś recenzji czy czymś, że właśnie w tej grze tak jest i to jej minus. Tylko trochę psuje to gameplay. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@praetorian852:
@praetorian852: Ale że taki cięższy klimat czy lata 40, czy gameplay? Bardziej dorosła tematyka, to GTA IV i TLAD mają taki właśnie "cięższy klimat", niż reszta z tej serii. A zagadki to Testament Sherloka Holmesa, Murdered: Soul Suspect. Lata 40. to Ojciec Chrzestny mi na myśl przychodzi, 2 części chyba są.