Wpis z mikrobloga

"patriotyczne" koszulki kojarza mi sie tylko z sebastianami i wizyta na onkologii


@Pestilence: ja #!$%@?... a Anglik w koszulce z flagą GB z czym ci się kojarzy? widać lewicowa nagonka, żeby wstydzić się własnego godła świetnie działa w naszym społeczeństwie. niedługo będzie wstyd wywiesić flagę, bo to takie Sebixowe
  • Odpowiedz
@papiez_: też trochę nie mogę tego pojąć że pośród moich znajomych są osoby które jak zobaczą kogoś z jakimś symbolem związanym z Polską to od razu włącza się detektor Sebixowości a gdy ktoś ubiera koszulkę z flagą GB to jest to cool. Nie wspominam już, że jakoś nikt Amerykanów nie gani za ich amerykański patos, "bo oni przynajmniej są patriotami i kochają Ojczyznę i Naród" a u nas jest to
  • Odpowiedz
@afroninja: takie już jest to polskie #!$%@? głupie społeczeństwo... mam wrażenie, że to jakaś większa machina #!$%@? poszła w ruch, mająca na celu wywołać wstręt do symboli narodowych, żebyś za granicą wstydził się powiedzieć, że jesteś Polakiem, nie śmiał nawet założyć koszulki z godłem, bo przez całą watahę kmiotów zostaniesz nazwany gimbopatriotą albo sebą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@afroninja: dumny z czego? xD z postkomunistycznych wladz? Od 45r. na najwazniejszych stolkach siedzialy komuchy teraz ich dzieci i wnukowie a ty sie mozesz cieszyc ze masz 1500 na reke jebiac na fabryce na ich domy i auta... i mam sie podniecac jakimis koszulkami poland stronk? xD
  • Odpowiedz
@Pestilence: z drugiej strony jeżeli ktoś chce dawać >8 dych za koszulkę robią w Polsce, z patriotycznym motywem zamiast jakiegoś #!$%@? napisu na całą klatkę naklejanego przez dzieci w Tajlandii albo Chinach to czemu nie? jest popyt, jest podaż.
  • Odpowiedz