Wpis z mikrobloga

Już się zaczęło. Ogólna dezinformacja na temat daty wejścia do sprzedaży, limit 8 sztuk na osobę przy takich niskich cenach powoduje poszerzenie ogólnie powszechnego i często akceptowanego zjawiska, jakim jest działalność tzw koników.

Gardzę tymi ludźmi i brakiem poczucia odpowiedzialności z oszustwa, jakiego się dopuszczają.

#koniki #davidgilmour #bekazpodludzi #boldupy #gorzkiezale
PavelNedved - Już się zaczęło. Ogólna dezinformacja na temat daty wejścia do sprzedaż...

źródło: comment_he4OW6c0UWJaORzqg3z9RPQ6t9Z7m80g.jpg

Pobierz
  • 4
@yeloneck: Jest spora grupa ludzi, którzy wiedząc, że dany koncert będzie wyprzedany kupują bilety, żeby potem ludziom, którym biletów nie udało się kupić te bilety sprzedać, oczywiście odpowiednio drożej. Nie słyszałeś o czymś takim nigdy?

Odsprzedawanie biletu na koncert/imprezę po cenie innej niż zakupu jest niezgodne z prawem, i każdy kto uważa, że to normalny zarobek to podczłowiek według mnie.
@yeloneck: A bo zaangażowałem się w sprawę mocno. Może naświetlę:

1. David Gilmour ma grać w czerwcu we Wrocławiu. Brak info o biletach.
2. Dzisiaj o 11:57 ludzie z newslettera dostają info, że bilety wchodzą do sprzedaży o 12 xD Śmierdzi wałem co?
3. Jakoś po 30 minutach kończą się bilety "bliżej sceny"
4. Sytuacja z obrazka.

Ogólnie bilety niedrogie w porównaniu do cen europejskich, więc jeśli ktoś ma jakiś tam