Wpis z mikrobloga

Dzień 10

Warte uwagi na dziś (26.01.2016) wg mnie:

Lille - Bordeaux 2 ~@3.6
Alessandria - AC Milan 1 ~@7
Peterborough - Burton 2 ~@3.25
Willem II - Groningen 2 ~@3.75
Ferreira - Portimonense 2 ~@3.6

PS. Przed każdym wyborem radzę samemu sprawdzić, przemyśleć i wybrać. Moje typy są tylko moimi propozycjami, jeżeli uznasz, że są kiepskie po prostu je zignoruj. Owocnych plonów ! ((oo))
#lowcykursow #bukmacherka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okularr: Wybieram po 2 typy dziennie i nimi gram. Czasami częściej, czasami rzadziej ale ogólnie tą metoda wychodzę na plus, w tym miesiącu dokładnie +8,92 j. Bywają czarne serie miałem w tym miesiącu 3 razy serie -5 i 4 razy -3. Taśmy też czasami zagram, ale taśmy to na niskich kursach.
  • Odpowiedz
@Fasberg: a ja dzis Doncaster-Port Vale typ 2@3,75 i Nacional-Oriental typ 2@7.50 i QPR-Nottingham bts 1 pol@4,94 z value gram a do tego jakas mini tasiemka pewniejsza, dzis bedzie dobry dzien ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@blaugrana-FC: Oglądałem końcówkę ich ostatniego spotkania ze Spezia i poziom bardzo wysoki, są wg mnie czarnym koniem w tym sezonie pucharu włoch i jeżeli zagrają na miarę swoich możliwości to mają szansę, forma dobra, nie wiadomo jak Milan podejdzie do spotkania a kurs zachęcający. Dziś zagrałem single na Alessandrie i Bordeaux.
  • Odpowiedz
@Fasberg: milan chce wygrac co sie da, czyli tylko ten puchar bo co im innego pozostalo :D wyjda podstawowym na full p-----e, marne szanse dla Alessandri widze, mimo to zycze powodzenia, chociaz tasiemka wtedy mi nie wejdzie
  • Odpowiedz
@blaugrana-FC: Oglądam mecz, jednak to różnica kilku klas. Jak grały ze sobą 2 słabeusze, wydawało się, że Alessandria coś pyka, ale teraz widać gdzie jest ich miejsce w potyczce z Milanem.
  • Odpowiedz