Wpis z mikrobloga

@Mafin: raczej normalne, zależy też na jakiej stronie śledzisz. poka co zamówiłeś, dawno już nic nie zamawiałem, od co najmniej 20 godzin i juz mi ręce chodzą, coś bym zamówił ( ͡° ͜ʖ ͡°) poka co tam kupiłeś
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PaulStone:
@PolskiZloty:
@Rzuku:
napisałem do nich przedwczoraj i dostałem coś takiego:
"Very sorry, we have shipped to the wrong address. We resend to you?"

Wyślą mi jeszcze raz to samo czy zwrócą tamtą paczkę i to ją wyślą?
@Mafin: no to git, zawalił, zrobił resenda i jeszcze China Post Registered Air Mail wiec jak dobrze pójdzie 20 dni i w domu u ciebie będzie. Nie chcesz pokazać co kupiłeś, pewnie jakąś sex zabawka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mafin: Jeżeli to co zamówiłes na w sobie baterie, to normalne że jako miejsce dostarczenia może być wpisane jako Netherlands, bo chińczyk nie może wysłać tego samolotem i puszcza to statkiem.. A że taki szlak handlowy..
@JakNicOko: Nie ma baterii. Ale było napisane, że wysłał przez China Post Registered Air Mail. No chyba, że to leci do Holandii i dopiero stamtąd do mnie. No cóż, najwyżej dostanę dwie paczki :p
@Mafin: za jakiś czas jak zamówisz kolejne gówienko z ali to już nawet nie będzie ci się chciało wnikać jak to w ogóle jest że te paczki dochodzą. Ot klikasz, za dwa tygodnie listonosz przynosi paczkę poklejoną żółtą taśmą klejącą z piękną zieloną pieczątką - że zwolnione z clenia