Wpis z mikrobloga

Macie ból d--y, ale to co pisze @Xanthia to prawda. Nawet jeżeli te screeny to prawda, to nakrecanie gównoburzy, tylko po to zeby zdobyć trochę atencji jest dziecinne. Facet prędzej czy później sam by sie polapal jaka jest jego karyna, a tak @Klopsztanga chciał zrobić "dobry uczynek" i dostal jeszcze zjeby od sebixa. Każdy dorosly i normalny człowiek nie publikowałby tego nigdzie, zeby zdobyć atencje, tylko po prostu by to olal.

#afera
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UndaMarina: tylko zauważ też proszę. ze tutaj - przynajmniej cześc osób, które staraja się jakis poziom zachowac - nie wpychają się w zycie tej pary, a jedynie komentuja zaistniała sytuację.
Jedynymi, którzy bezpośrednio sie w to mieszaja sa Klopsztanga, który poinformował faceta o tym, że jego (prawdopodobnie - sadząc po wspólnej jezdzie autem i statusie na fb) dziewczyna wyprawia, co wyprawia (przemilczmy ocenę czynu, trzymajmy się jedynie suchych faktow) oraz oburzona tym Xanthia, która całą sprawę nagłosiła i skierowała do mediów, tak naprawdę dopiero tym nadajac jej zasięgu.
Mnie tam całość całkowicie powiewała, zareagowałam jedynie na tłumaczenia Xanthii, że całej sytuacji winien jest sam Klopsztanga, bo na pewno laske uwiódł i zmanipulował(jedna noc smsowania, tlele-Casanova normalnie!), a ona była biedna i nieszczęsliwa w związku i w ogole wszystkiemu winne hormony i pradawne instynkty. Takie arugumenty są dla mnie smieszne.
Chciała wysłac, to wysłala, prawda? Gdyby napisał do Ciebie obcy chłop i pisał "siema kotek złociutki" - wysłałabys nagie zdjęcia? Abstrahując od tego, czy byłabyś w związku, czy nie?
Bo ok, to, czy mozna tak robić z kims będąc to może byc kwestia dyskusyjna. Samo wysylyanie nagich zdjec do ludzi to tez kwestia przyjetego system,u wartosci i postepowania.
Ale no tłumaczmy próby zdrady hormonami i biologią, ludzie też
  • Odpowiedz
@2015: Mnie od tej sytuacji bardziej boli podejscie tej Xanthii. Ładna dziewczyna, kota ma a takie fiu bździu w głowie. Swędzi każdego tylko niektórzy wolą wziąć byle kogo do podrapania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@philip60: Na dluzsza mete zadna normalna dziewczyna nie wybierze przegrywa zarabiajacego minimalna krajowa jezeli ma alternatywe pod postacia kogos z kilkukrotnie wiekszymi dochodami, wlasnym lokum, etc.

Tak samo zaden facet nie wybierze dziewczyny brzydszej.

Tak dziala zycie i nie ma to nic wspolnego z k--------m. DLatego faceci robia co moga zeby poprawic swoja pozycje spoleczna, a kobiety staraja sie wygladac jak najlepiej i kokietowac.

ps. zakladam, ze cechy umyslowe sa
  • Odpowiedz
@philip60: Ona po prostu przygotowywala sobie opcje B. Jakby miala pewnosc ze gosc od BMW chce wejsc w staly uklad wtedy pozegnalaby sebixa. Obrzydliwe, ale dosc powszechne i w sumie logiczne. Nikt nie chce zostac na lodzie. Ty szukajac nowej pracy najpierw skladasz wypowiedzenie u obecnego pracodawcy i dopiero zaczynasz przegladac oferty?
  • Odpowiedz
@frogfoot: Co za porównanie xD

Zakładając poszukiwanie nowej pracy - obecna musi mi nie pasować... Idąc Twoim tokiem rozumowania - Jeżeli nie pasuje jej związek z sebixem to w jakim celu pozwala temu trwać? Co to za związek? To pasożytnictwo a nie związek...

Elementarna przyzwoitość nie pozwoliłaby jej będąc w związku z jednym - bajerować drugiego...

Zdrada to nie jest działanie logiczne... to k------o w najczystszej postaci.
  • Odpowiedz