Wpis z mikrobloga

@exdami: Jest np. Acodin. Ale odradzam z całego serca. Podobno niesamowicie #!$%@? banie po tym są.

Zjesz 15 i chodzisz obok siebie. Widzisz siebie z góry. Niby gorzej już po dopalaczach.
  • Odpowiedz
W aptekach dostępne jest wszystko, morfina też. Pytanie, czy masz do niej uprawnienia. :}

Potrzebuje jakiegos relaksujacego spokoju.


@exdami: XD

Mogłabym tu #!$%@?ąć elaborat o szkodliwości opio czy benzo ale nie ma co, cumplu. Sam zadecyduj, chociaż jak dla mnie to Twoja podświadomość już podjęła decyzję.
  • Odpowiedz
@exdami: Jeśli koniecznie chcesz legalne, to lepiej nie z apteki, tylko z internetu - zainteresuj się tematem RC.
Ale jak chcesz relaksującego spokoju, to nie wiem czy jest coś legalnego co to zapewnia.
Z apteki, to tylko na receptę i raczej są to konkretnie uzależniające środki ;)
  • Odpowiedz
@exdami: bawiłem się tylko kodeiną kilka razy, jest trochę zabawy z ekstrakcją no i trzeba mieć jeszcze ogarniętą prometazynę bo można się "zadrapać". Efekt - ogólny spokój ale ciężko mi jednoznacznie stwierdzić bo zawsze w tle używana była mj.
  • Odpowiedz
@420przez3: Potrafi być gorzej. Dużo gorzej. Mnie atakowały szerszenie... One tam były, latały koło głowy i chociaż miałem świadomość, że ich nie ma to nie sposób nie zrobić uniku jak leci na Ciebie wielka #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°). Najbardziej realistyczne omamy ever (i never more).
  • Odpowiedz