Wpis z mikrobloga

Rowerowcy, kupuję crossa za ~1500zł. Mam cztery propozycje:

Unibike Flash GTS - 1400zł

Wheeler Cross 6.1 2012 - 1500zł

Wheeler Cross 6.1 2013 - 1600zł

Kellys Stylus - 1550-1600zł

Poradźcie, czy któryś z nich się nadaje, czy warto kupować taniej/drożej, na co zwrócić uwagę, czemu któryś jest dobry, a który nie ;>

#rower #rowery
  • 26
@moss4d: uczciwie mówiąc - nie zastanawiałem się. Trochę z dystansem podchodzę do używanego sprzętu, na którym się kompletnie nie znam :/ Bo to już jest kwestia konkretnego, danego egzemplarza, który ktoś sprzedaje, i ja nie będę w stanie stwierdzić czy on jest ok, czy nie jest. A z nowym sprawa jest prostsza.

Twoim zdaniem warto by było?
@Ryzowy_Potwor: Masz gwarancję producenta, a nie sprzedawcy :) Wystarczy telefon i masz informację, gdzie są autoryzowane serwisy. W mojej okolicy to np. Katowice. Nie kupowałbym czegoś, co się rozleci i musiałbym odsyłać do sprzedawcy.

Rozumiem, że Ty nie dzwoniłeś, a swoją opinię piszesz ze zwykłej nienawiści do mnie? :)

Producent: http://www.transrower.pl/

Wątek na forum na 30 stron: http://www.forumrowerowe.org/topic/95623-rower-lazaro-integral-v/
@moss4d: no wiem że tak by było dobrze, ale po prostu musiałbym mieć na miejscu kogoś, kto się na tym zna i potrafi coś powiedzieć na ten temat. Dla mnie rower to rower :D
@Ryzowy_Potwor: #mowanienawisci xD

@TheMan: no serio, piasek się nasypał do pedału i opona poszła po 200km? Z czego oni to zrobili, i jak to uszczelnili? Wiem, że czegoś takiego nie kupię, bo pedały nie służą do wsypywania się piasku. Oczekuję, że to przejeździ parę tysięcy km ;F
@Ryzowy_Potwor: Przejechałem do tej pory 159 km, jakbyś czytał dokładnie co pisałem to przesmarowałem go wtedy WD-40 z braku innego środka i by sprawdzić czy przyczyna leży w tym, a następnego dnia rozkręcałem go ponownie i smarowałem smarem. Ale oczywiście Ty i Twoja ignorancja są mądrzejsze od faktów.

@kontra: Może ze względu na to, że sam je skręcałem i nie dokręciłem zbyt dobrze, może po prostu za bardzo piaszczyste drogi