Wpis z mikrobloga

Jak chyba wszystkie miasta, w których działają dwa piłkarskie kluby sportowe, Łódź jest podzielona na "rewiry". W zależności od tego, do jakiej dzielnicy się wybieramy, wypada wiedzieć, komu się kibicuje w tych okolicach, by prawidłowo odpowiedzieć na kluczowe pytanie "E! Za kim jesteś?!". Zazwyczaj wystarczającą wskazówką są napisy na murach, niekiedy przynależność klubowa wyrażana jest w bardziej fantazyjny sposób ;)

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
Pobierz punkgrrl - Jak chyba wszystkie miasta, w których działają dwa piłkarskie kluby sporto...
źródło: comment_d9CHdgN73xnT0sA5jQzFmT0OOlPxRwMX.jpg
  • 31
@zgredek_z_fabryki_kredek: Częściowo taki zamysł był, a częściowo względy praktyczne zadecydowały. Focę stałkami i akurat miałam założony obiektyw z dość długą ogniskową. Kiedy zobaczyłam kadr, miałam dosłownie chwilę na zrobienie zdjęcia, bo tamci już szli w moim kierunku, wygrażając mi. Nie dałam rady się już bardziej cofnąć, by zmieścić ich w całości, ale uznałam, że zdjęcie wiele na tym nie straci.
@punkgrrl: Przez te dwa pożal się Boże kluby nasze miasto ma raka z przerzutami. Banda #!$%@? kretynów bargrze gdzie się da, bo przecież nikt nie wie, że na osiedlu Widzew lubiany jest RTS, a koło stadionu przy Unii Lubelskiej ŁKS. Trzeba pomazać elewację, autobusy i co tylko wpadnie takiemu ułomowi w oko. Już pomijam, że nawet jednego słowa bez błędów nie potrafią napisać.
Wlokiennicza już nie straszy jak kiedyś. Ogolnie to na przestrzeni 10 lat sie bardzo uspokoilo. Większość siedzi, ma rodziny, albo wyjechala. Mniej jest podzielonych osiedli, Wszedzie raczej da sie wyczuć dość zdecydowaną dominacje. Wciąż najwiecej "punktow zapalnych" na srodmiesciu i balutach, ale i tak, duuuuuzo spokojniej :)
@phsbdg: ja się tylko podepnę, na Żabieńcu i w Centrum lepiej nie opowiadać się za jedną ze stron bo zza rogu może wyjść ktoś o zupełnie innych poglądach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurak też bardziej kojarzy mi się z Widzewem
@S-Type: Na pocieszenie można zauważyć, że w innych miastach jest podobnie ;)
@FanaticoRosso1910: Nie wiem, jak tam było 10 lat temu, ale dzisiaj jest całkiem strasznie. Jak robiłam to zdjęcie, to było niebezpiecznie blisko #!$%@? (czy tam czegoś w tym stylu, może lasek nie biją), a jak zabrałam tam znajomych z Gdańska (tacy rządni wrażeń), to byli nieco przestraszeni, mimo że obeszliśmy sporo innych nieprzyjemnych miejsc.
@rimyi: Słyszałam kiedyś,
@punkgrrl: Miałaś szczęście że Cię puścili. Następnym razem może zapytaj się chłopaków, lub poproś by się przynajmniej odwrócili plecami. Bo możesz stracić aparat. I oby tylko go jak im się poważnie nie spodoba ( ͡ ͜ʖ ͡)