Wpis z mikrobloga

Rap to gówno muzyka dla podludzi. Jak słyszę, jak patus puszcza takie coś w komunikacji miejskiej na telefonie to aż mi uszy krwawią i ogarnia mnie zażenowanie przez niego. Dziwne, że większość ludzi co słucha tego rapu to właśnie takie łyse patusy, co do każdego się doczepią.
#rap #hiphop #polskirap
  • 42
  • Odpowiedz
@CatjunB: Nie mów do mnie "Wasz rap" bo ja nie slucham rapu takiego jakiego opisujesz, slucham praktycznie kazdego gatunku muzyki, ale po prostu śmieszy mnie te poczucie lepszości od innych i oryginalności, jak ktoś słucha metalu/rocka, i smieszy mnie rowniez, ze w rzeczywistosci boisz sie spytac obca osobe o godzine czy droge a co dopiero probie obrony, zamiast sie wziąć za siebie, i nie mów mi, że to nie ty bo
  • Odpowiedz
@CatjunB: pewnie nawet nie powiedziałbyś w autobusie, żeby ściszyć. Taki samiec alfa, że na mirko musisz się rozpisać dla paru plusów? Fakty są takie, że mój najmłodszy brat by Cię #!$%@?ł jednym splunięciem. Jak wracasz do domu, to własna matka ma z ciebie bekę, a ojciec ci podkłada nogę na schodach. Nie obrażam, żeby mode nie usunął i jeśli ty to usuniesz to tylko potwierdzisz swoją marność.
  • Odpowiedz
@CatjunB: ktoś tu w szkole #!$%@? dostawał chyba, a teraz wyżywa się na mirko

pytanie za sto punktów: jeśli w komunikacji publicznej jakiś patus puszcza z telefonu rock/indierock/metalcore/metalgówno to już nie jest patusem czy to się tyczy tylko hyp hopu
  • Odpowiedz