Wpis z mikrobloga

Jakie junkers to jest #!$%@? #!$%@? urządzenie. Nosz ja #!$%@?! Sory, jak są tu jacyś wielbiciele junkersów i czują się urażeni ale ja tego urządzenia mam po prostu dosyć.
Wracasz zmęczony, po ciężkim dniu (albo rano na kacu np) i chcesz zrelaksować się i odpocząć pod prysznicem.
NIE.
Pomijając już fakt, ze woda nagrzewa się #!$%@? pół minuty, to jest to jedyna chwila, kiedy jest ona do zniesienia. Potem leje się pieprzony WRZĄTEK. Jeśli akurat myłeś jaja to masz właśnie wrażenie, ze zaraz ci odpadną. Myślę czasem ile ta woda może mieć stopni. 99?! Przecież to powinna być już #!$%@? para wodna!
Chcesz zmienić w junkersie temperaturę podgrzewania (bo kran ma tylko opcję lód-wrzątek)? TAKI #!$%@?. Jeśli chcesz chłodniejszej wody, co chwilę zamiast wrzątku będzie lecieć lodowata. #!$%@? no! Nie wchodzę tam, by się zahartować jak #!$%@? Spartanin, tylko by się umyć i odpocząć!
Śmiertelny uj w dupę wynalazcy junkersu (òóˇ) Szlag mnie trafia coraz większy.


#tylkobojler #bojowkabojlera #gorzkiezale #tagujetogowno bo #niewiemjaktootagowac
Pobierz Zoxico - Jakie junkers to jest #!$%@? #!$%@? urządzenie. Nosz ja #!$%@?! Sory, jak są...
źródło: comment_5lTpan8byBluXV1hq8XJt1yHD8W0AgfF.jpg
  • 63
@Zoxico: dopiero co je wyhaczyliśmy i poza junkersem i wchodzeniem po schodach na 4 piętro jest git.

Ciężko o mieszkania (nie-aka) w miasteczku studenckim z w miarę dobrą ceną. Mieliśmy na oku jeszcze jedno, ale tam mimo braku junkersa wszystko inne było problemem. Może jeszcze jakoś rozwiążemy ten problem.

Albo junkers szlag trafi i właściciel wymieni na cokolwiek innego ( )
@Atexor: a, no to w sumie znośnie. Z tym, że ciężko o fajne mieszkania do wynajęcia w niskiej cenie to się zgadzam :d też długo szukałem ale w końcu trafiłem na pokój jednoosobowy w zajebistej cenie i w fajnym mieszkaniu i jestem zadowolony. Ale wymagało to 3 przeprowadzek xd Naciskajcie tam na właściciela żeby coś zrobił z tym junkersem ;d