Wpis z mikrobloga

Takiego pokazu lizania się po rowach daaaaaaawno nie widziałem. Przyniesienie karty za 5 zeta to czyn aż tak bohaterski? Bo nie rozumiem, dlaczego za to miałby dostać jakieś wyróżnienie, a nie wcześniej, za jego podejście w ciężkiej sytuacji? Wtedy, jak najbardziej. Ale to? To chyba, #!$%@?, jakiś żart. I żeby nie było, jebią mnie jakieś wirtualne "osiągnięcia" xD ale to żenujące jest, jak bardzo tu się wchodzi w dupsko. Mało tego, jeszcze
  • Odpowiedz
  • 1
ja #!$%@?. pobijcie się o obrazek na wykop.peel... osiągnięcie na wykopie stoi pomiędzy Orderem Orła Białego a tytułem króla świata i okolic
  • Odpowiedz
Jezu, az mnie ciarki z zazenowania przeszly po kilku komentarzach. Brrr... Dobre jest to ze conajmniej kilkanascie osob trafi na #czarnolisto z uwzglednieniem krolowej zadufania w sobie i braku szarych komorek Xanthii.
  • Odpowiedz
@Xanthia: Ponadto warto zaznaczyć że Yoda to legenda zakonu Jedi, przez wieki szkolił wielu młodych kadetów. Jest jedynym Jedi który zmarł łącząc się z mocą. Trzeba mieć to na uwadze, nie każdy może sobie żyć i ciężko pracować 900 lat.
  • Odpowiedz
Meh, wciąż ma mniej niż połowę głosów rankingowych mireczków czyli głosowanie nie przechodzi, musiałoby być ponad 7500 plusów.
  • Odpowiedz