Wpis z mikrobloga

@Majk_:

To nie jest fejk ani ASZ Dziennik.

Ministerstwo Środowiska wstrzymuje spoty edukacyjne o sortowaniu śmierci, bo "promują ideologię gender".

Z komunikatu można się również dowiedzieć czym TAK NAPRAWDĘ według ministra ŚRODOWISKA zajmuje się jego ministerstwo:

"My pieniędzy na taką działalność płacić nie będziemy. Resort środowiska to resort, który jest nastawiony bardzo mocno na obronę polskiej tożsamości, polskich interesów, na obronę tego, co w Polsce jest najważniejsze, a więc na obronę rodziny, na obronę naszej tożsamości kulturowej związanej z dziedzictwem chrześcijańskim" – mówi minister środowiska
  • Odpowiedz
@Majk_: xDDDD

Pod spodem stoi jak wół że poprzednicy nie wykorzystali 700 mln zł unijnych środków przez co przepadły, i spowodowali spadek cen akcji BOŚ o prawie 6 razy a wy tutaj o gejach #!$%@?. xDD Jezu co za mentalność, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze dopóki jest wypełniony debilami. xDDD
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy-potwor: a masz wiedzę jak inne rządy w innych krajach wykorzystują fundusze na wszystkie działania? Orientujesz się jaki % nie został w tym przypadku wykorzystany (ja się nie orientuję, Ty pewnie w momencie pisania posta też nie)? Zdajesz sobie sprawę, że PO wykorzystywało znacznie więcej kasy z UE niż PiS przy poprzednich rządach? W końcu - czy siebie też zaliczasz do debili, czy tylko innych?
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@rajet: xDDD

Patrzcie go pierwszy z pazurami się rzuca bronić platformy a to nawet nie o niej mowa. xD To rząd SLD - UP był przy władzy i to oni są za to odpowiedzialni. A co do ostatniego pytania to powinieneś raczej napisać "Czy mnie też uważasz za debila?". Ale odpowiedź pewnie już znasz. xDD
  • Odpowiedz
napisać o tym że przepadło 700 mln złotych czy że wycofali spot, bo gra w nim gej? #dobradecyzja w twoim wykonaniu -.-


@igorf: Zapewne "przepadły" tak samo jak te z POIiŚ. Zwykłe bicie piany PiS-u.
A to poniższe, o kursie akcji BOŚ to już naprawdę żenujące i może trafić tylko do kompletnych ignorantów (porównywanie kursu z poprzedniej hossy, po której nastąpił krach na rynkach globalnych, a następnie odbicie,
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy-potwor: sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że

A no tak, zapomniałem. xDD W Polsce takie bogactwo że nie ma gdzie pieniędzy upychać już. xD

a potem wyjaśniasz

Ale wiesz ziomeczku że takie fundusze nie działają na zasadzie "No elo, mam pomysł na coś, tu są potrzebne dokumenty a hajs na konto wyślijcie max
  • Odpowiedz