Wpis z mikrobloga

@peperepe: Omijać GoldCar i pochodne (mają sporo domen pod innymi nazwami, a w regulaminie, ze to goldcar).

Najlepiej wychodzi zawsze http://www.autoreisen.es/ - wszystkie ubezpieczenia w cenie, brak ukrytych kosztów, najczęściej najtańszy. Do tego idą na rękę - odebrałem auto z 1/4 baku, oddałem też z 1/4, a nie zauważyłem, że w papierach przy wypożyczaniu miałem info, że w powinna być 1/2 (powinienem to zgłosić, że jest mniej). Nie obciążyli mnie za
@peperepe: Screen wygląda jak jakaś multiwyszukiwarka. Pracowałem kiedyś w call center takiej. Protip jest taki, że lepiej uderzyć bezpośrednio do firmy wynajmującej.
@macabrankov: za czasów jak pracowałem w tej branży Goldcar był w wielu destynacjach najtańszy ;) Ale na screenie widać, że to Europecar.
@peperepe: z europcaru spoko, mieliśmy wypożyczony stamtąd z tym lepszym ubezpieczeniem. Tzn z europcaru pod jakąś inną nazwą, nie pamiętam jak ta firma się nazywała, tak czy siak na jedno wychodzi. Osioł nie wybiegnie, ale owce jak najbardziej (pic rel) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żeby zjeździć całą wyspę potrzeba tygodnia, a nie jednego dnia. W jeden dzień można zrobić rundkę dookoła zaliczając może jedną atrakcję + sama
Pobierz v.....a - @peperepe: z europcaru spoko, mieliśmy wypożyczony stamtąd z tym lepszym ub...
źródło: comment_8d5pKRa1xoxjDul3wqUcMjosqWTx9B3t.jpg