Wpis z mikrobloga

@Kicam:
"prison is a state of mind' - #!$%@? też,
właśnie dziś masz zajebistą, niepowtarzalną szansę zrobienia tych rzeczy któryś byś z babą u boku nie zrobił.

a tak poza tym to tego jest jeszcze jakieś 3,5 miliarda, nadających się, w zasięgu i dostępnych pewnie jakieś kilkaset milionów.
  • Odpowiedz
@Kicam: Nie pie*dol, tylko weź się w garść. Żadna kobieta marzeń, a co najwyżej dupa, która zakręciła Ci ostatnio w głowie. Jak się ogarniesz, to zrozumiesz, że Twoje imaginacje były fikcją i nie odnosiły się do realiów. Bierz dupę w troki i żyj swoim życiem, a różowe się znajdą same i jeszcze będziesz je odpychał łokciami.

  • Odpowiedz
@Kicam: To nie są żarty, bo na dobre żarty trzeba odpowiedniego poziomu, a nie powtarzania tekstów z past i memów. Masz Chłopie okazję przejrzeć na oczy i dostrzec, że ten Twój "ideał" niczym się nie różnił od setek fajnych sztuk spotykanych codziennie na ulicy, ale wolisz śmieszkować. Rób tak dalej, a te słowa staną się fikcją.
Bądź mężczyzną i to wystarczy, żeby znaleźć Ideał - przez wielkie "I".
  • Odpowiedz
@kaziu12: A znudziła się chyba mną. Bardzo się starałem, a ona widziała tylko to co złe. I chyba troche był wpływ z zewnątrz. Jakieś koleżanki, bolec na boku. Nie wiem : (
  • Odpowiedz
@kaziu12: Stosunkowo krótko raptem 6 miesięcy. I o. Chciałem dalej, ale ona już nie walczyła o nas. Zafiksowała się, że już nie chce, że nam się nie uda. I się skończyło : (
  • Odpowiedz