Wpis z mikrobloga

@Cronox: Takimi tekstami, możesz się narazić wielu osobom. Niech to pozostanie tajemnicą Twoją i Twojej piwnicy.
Jak dobrze, że ja nie mam takiego problemu i kocham D2. :p
  • Odpowiedz
@Wincyj1338: I nie ma PvP? Co mnie wnerwiało w dwójce, to że było nerdowskie i musiałeś handlować z innymi ludźmi runami, biegać 500 razy do hrabiny po runy i baala po expa i diablo po przedmioty. Jak w trójce można bez problemu zdobyć przedmioty w 1 miesiąc w miarę spokojnej gry to jest bardzo fajnie, ale że nie ma PvP, gdzie można te przedmioty wykorzystać? Bardzo słabo.
  • Odpowiedz
@Cronox: Panowie, jaki jest sens grania w tę bezmyślną gierkę? Co prawda ostatni raz grałem w to zaraz po premierze, ale silnik gry się nie zmienił. Z czego tu czerpać przyjemność? Eksplorujesz ten sam świat zmieniając tylko poziom trudności. Na każdym kroku czai się na ciebie chmara przeciwników. Świat jest cukierkowy i za grosz tajemniczy. Ta gra może się podobać tylko chińskim farmerom, których nie nuży całodzienne czyszczenie tych samych
  • Odpowiedz
@Zavis: d3 nie ma sensu - do postaci która kosi wszędzie i wszystko dochodzi się w 15 godzin gry - później już nie ma celu grać, chyba że się coś zmieniło ostatni raz grałem jak najwyższy poziom trudności to było u6. W d2 cały czas było coś do zdobycia/osiągnięcia/zrobienia
  • Odpowiedz
@Skub4ny: Obecnie najwyzszy poziom trudnosci zwyklych szczelin to u10.
Sa jeszcze "nielimitowane" GRifty. Dla porównania u6 to GR25 podczas gdy ludzie sa obecnie w stanie robic 90+.
Ale wiele sie nie zmienilo bo minal dopiero tydzien sezonu, a ludzie tez juz lataja po 70-80. Kwestia paru dni i juz ludzie uderzą w ściane ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Twojbratmirko: problemem jest że nie ma czego farmić :D wszystko zdobywasz bardzo szybko podane na tależu bez zbędnego wysiłku :D farma w d2 była czymś przyjemnym w d3 nie ma sensu bo po co zdobywać ten sam przedmiot po raz piąty, jak nie można go sprzedać a jest mała szansa na to że delikatnie poprawi ekwipunek który nosisz
  • Odpowiedz
@Wincyj1338: Nie będzie PvP w D3, jakiś niebieski mówił, że to tylko obietnice poprzedniego team'u.
@Twojbratmirko: #!$%@? Wiedźmin 3 to zupełnie inna gra. Poza tym, co pograłem w wiedźmina 20 godzin i trochę wieje #!$%@?, nie ciągnie do pchania fabuły, boczne questy nic nie dają prawie.
  • Odpowiedz