Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak jakaś "hehe szalona" Karyna mówi, że w życiu trzeba spróbować wszystkiego zawsze chodzi o to, żeby zacząć palić papierosy, uchlać się do nieprzytomności, dać dupy murzynowi, a nigdy o to, żeby nauczyć się gry na instrumencie, starać się być uczciwym, odwiedzić albo zaadoptować dzieci z domu dziecka albo zacząć się uczyć fizyki kwantowej?

#pytanie #rozkminy #niewiemjaktootagowac #bekazpodludzi
  • 71
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: To odpowiedz mi na #!$%@? ta wstawka skoro:
A) Wpis nie dotyczy kobiet ogółem więc odwracanie analogii w stronę facetów jest bez sensu.
B) Idiotycznym i mało śmiesznym byłoby dodanie ""hehe szalona"Karyna lub Seba" bo zazwyczaj Sebix mówiąc trzeba spróbować w życiu czegoś nowego ma na myśli kradzież, wzięcie dopalaczy ew. prysznic.
  • Odpowiedz
zawsze chodzi o to


@Tostu: zawsze, każdy, wszyscy... moje ulubione generalizujące wszystko słowa na mirko wypowiadane najczęściej z ust osoby która akurat jeszcze albo już niczego nie osiągnęła. eh.
  • Odpowiedz
@Nensala: Spotkałaś kiedyś omawiane tutaj stwierdzenie w kontekście poznania np. OTW lub jakiejkolwiek innej rzeczy, która wymaga intelektu większego niż ameba? Nie sądzę, bo prawdopodobieństwo tego jest bardzo małe, więc generalizacja nie jest tutaj niczym złym. Co do tego, że OP napisał karyna, a nie seba czy seba i karyna nie ma najmniejszego znaczenia, ponieważ nie miał zamiaru by obrazić kobiet/mężczyzn a jedynie wskazać określoną grupę społeczną. Zaboleć to mogło jedynie
  • Odpowiedz