Wpis z mikrobloga

Dobra jak jest moda na ten #nowywykop2016 #nowywykop który swoją drogą mi teraz zniknął to już od wieków mam taki problem, że przy użyciu super dodatku #protip pod nazwą Linkclump dostępny do #chrome jak i #opera pojawia się problem.

Przy zaznaczaniu sobie linków z powiadomień gdzieś tam w tle się biorą linki zupełnie z czapy ukryte (linki do otwarcia oznaczone są czerwoną ramką) i jak widać na środku strony jest pełno różnych śmieciowych linków które zawsze się otwierają kiedy sobie otwieram wiele zakładek na raz.
Czy dało by radę coś wreszcie z tym zrobić przy okazji czyszczenia strony?
@wykop @m__b @a__s @a__t #administracja #firstworldproblems #wykop
ElCidX - Dobra jak jest moda na ten #nowywykop2016 #nowywykop który swoją drogą mi te...
  • 9
@ElCidX: Wow, świetna sprawa z tym dodatkiem! Że dopiero się teraz dowiedziałem o jego istnieniu, tyle niepotrzebnego klikania bym sobie oszczędził... Dzięki za info kumplu!
@ElCidX: Ja tam dzielnie klikałem środkowym przyciskiem zawsze, najwyżej że się nagromadziło ponad 200 - wtedy wywieszałem białą flagę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz to będzie luksus.
@ElCidX: Mam dokładnie to samo. Dojeżdżam do około połowy powiadomień i pojawiają się ukryte linki, tak jak na Twoim filmie.
Dołączam się więc do apelu kolegi, do roboty administracja! ()