Wpis z mikrobloga

@mihow: nie hejtuje ale mam pytanie. Robisz redukcje pod rzeźbę, czy po porostu spalasz tłuszczyk tak żeby tylko schudnąć? Zrzuciłem 23kg w 7 miesięcy pod tłuszczyk/żeby się lepiej czuć, dużo czytałem o metodach i wyniosłem z tego że post bardziej szkodzi niż pomaga, dlatego jestem ciekaw.
@SGa2: Na razie tak aby schudnąć, później może wskoczę na masę. Mi akurat taki system żywieniowy lepiej odpowiada, bo gdy wstaję to wiem, że wystarczy wytrzymać kilka godzin i wieczorem otrzymam nagrodę w postaci żarcia. Często słyszymy o dietach typu "nie jedz po 18". W sumie to jest to samo, tylko są odwrócone okna żywieniowe, bo zakładając, że chodzimy spać o 24, to nie jedząc po 18 musimy wytrzymać 6 godzin+8h
@mihow: no to powodzenia, mi pomogło znalezienie sportu który sprawiał mi przyjemność. Wypadło na rower, ze względu na że trasy można zmieniać, zwiedzać, wiatr we włosach. Gdy dotrwałem do 2h na rowerze mogłem pozwolić sobie na jedzenie czego chce - cukier i waga sama spadała.

Trzymaj tag updateowany pomoże z koncekwentnością, trzymam kciuki w chudnięciu bo życie jest inne z odpowiednią wagą.
@SGa2: Dzięki. Ja lubię sporty drużynowe, ale wiadomo jak ciężko jest ogarnąć grupę ludzi, aby zagrać chociaż raz w tygodniu. Może na wiosnę też spróbuje pojeździć na rowerze, ale to tak po bezdrożach i lasach, bo po ulicy rowerem to boję się jeździć.