Wpis z mikrobloga

Mam problem z telefonem.

"Twój telefon został poważnie uszkodzony przez wirusa"
Strona, która pojawia się przy tym: paly.google.com.store.appsallforyoursecure.com/findvirusitcdbolan/#

#!$%@?, to gówno pojawia się zawsze po kilkudziesięciu sekundach, gdy przeglądam sobie strony na Google Chrome, tak że muszę zamknąć przeglądarkę i uruchomić ją jeszcze raz i potem znów - po chwili pojawia się to gówno.

Skanowałem już telefon jakimiś aplikacjami:
- Kaspersky Internet Security
- Anti-virus Dr Web Light
- Malwarebytes Anti-Malware
- CM Security Antivirus
- ESET Mobile Security
- AVAST Mobile Security

Żaden nic nie znalazł, to gówno dalej wyskakuje. Co mam #!$%@? jeszcze zrobić oprócz przywrócenia telefonu do ustawień fabrycznych?
#android #nexus5
  • 20
@frikuu: To jakiś hack na bodajże adsense. Wyskakuje na różnych przeglądarkach. Dopóki nie wejdziessz i nie podasz numeru telefonu to jest tylko wkurzające. Właśnie moja żona testuje czy na firefoxie z adblockami też wyskakuje, bo teoretycznie jak blokowane są reklamy to i te upierdliwe adsense.
@SID77: mi się to pojawia od kilku dni. Wczoraj znalazłem chwilę to się bawiłem i próbowałem to jakoś usunąć, ale niestety nie mam pomysłu. Na razie są trzy rozwiązania:
1) Zainstalować Firefox + Adblock
2) Root + Adaway
3) Przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych i modlenie się, żeby to pomogło xD

Niestety na razie nie wiem jak się tego syfu pozbyć...

@JarosG: Niestety nie ma.