Wpis z mikrobloga

@katyperry92 @Lee_Moses: Nie znam hiszpańskiego -ogólnie rzecz biorąc chodzi o to że tymi ulicami co pokazuje była prowadzona przez Adama Z. i przekazana tak aby szli z nia pod mostem Krolowej Jadwigi (wzdłuż brzegu Warty) w stronę mostu idącego przed staroleką - prowadzi ją ktoś do samochodu który był tam zaparkowany. To by tłumaczyło to że Adam Z. wraca się w stronę Rataj - mostem Królowej Jadwigi żeby zobaczyć czy widać
@mirek_1: Wybacz, ale to kompletna bujda... Cały ten filmik jest kompilacją tego co można znaleźć w Internecie. Z tych informacji szyje jakąś niesamowitą historię. Ewa nie tonie, ale przepływa na drugi brzeg Warty. Adam myśli, ze utonęła więc ucieka z miejsca zdarzenia. Potem Ewa idzie na przystanek Królowej Jadwigi?! Ten przy Starym Browarze, aby zgubić dowód osobisty? Potem ktoś kogo znała podwozi ją, ale zamiast do domu odtransportowuje ja pod most
@fl4izdn4g: znalazlem takie tlumaczenie - ktoś napisał:

cytuje:

"Z tego co rozumiem z translatora wedlug tej medium o ktorej pomoc zwrocil sie ktos z rodziny Ewy to Ewa wpadla do Warty uciekajac przed Adamem Z. ale udalo sie jej wydostac z wody na brzeg. Podjechal do niej bialy samochod i otworzyl szybe. Opel Corsa, Punto albo cos podobego. W rejestracji numer 4 lub 44. Znala kierowce bo wsiadla do auta (moze
Na szybko. Tyle zrozumiałam. Za błędy z góry przepraszam.

Filmik o tym co mogło się stać z Ewa Tylman w dniu jej zaginięcia według wizji Medium Loli de Vega
1. Ewa wpada do rzeki, uciekając przed Adamem Z.
2. Adam Z. ucieka z miejsca zdarzenia myśląc, że Ewa się utopiła…
Według wersji de Vegi Ewa przepłynęła rzekę i wyszła na drugi brzeg
Miejsce, w którym wyszła na brzeg.
3. Pospiesznie skierowała się
@Guzdrala_Rodriguez: Kurde chcialem edit zrobic i se usunalem komentarz. W kazdym razie plus za twoje tlumaczenie. Wlasnie nie jasne jest dla mnie czy on tam poszedl czy ona bo przeciez Ewa zdaniem Loli wyszla mokra po drugiej stronie rzeki.