Wpis z mikrobloga

@katyperry92 @Lee_Moses: Nie znam hiszpańskiego -ogólnie rzecz biorąc chodzi o to że tymi ulicami co pokazuje była prowadzona przez Adama Z. i przekazana tak aby szli z nia pod mostem Krolowej Jadwigi (wzdłuż brzegu Warty) w stronę mostu idącego przed staroleką - prowadzi ją ktoś do samochodu który był tam zaparkowany. To by tłumaczyło to że Adam Z. wraca się w stronę Rataj - mostem Królowej Jadwigi żeby zobaczyć
  • Odpowiedz
@mirek_1: Wybacz, ale to kompletna bujda... Cały ten filmik jest kompilacją tego co można znaleźć w Internecie. Z tych informacji szyje jakąś niesamowitą historię. Ewa nie tonie, ale przepływa na drugi brzeg Warty. Adam myśli, ze utonęła więc ucieka z miejsca zdarzenia. Potem Ewa idzie na przystanek Królowej Jadwigi?! Ten przy Starym Browarze, aby zgubić dowód osobisty? Potem ktoś kogo znała podwozi ją, ale zamiast do domu odtransportowuje ja pod
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: znalazlem takie tlumaczenie - ktoś napisał:

cytuje:

"Z tego co rozumiem z translatora wedlug tej medium o ktorej pomoc zwrocil sie ktos z rodziny Ewy to Ewa wpadla do Warty uciekajac przed Adamem Z. ale udalo sie jej wydostac z wody na brzeg. Podjechal do niej bialy samochod i otworzyl szybe. Opel Corsa, Punto albo cos podobego. W rejestracji numer 4 lub 44. Znala kierowce bo wsiadla do auta
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: być może wyssane z palców ale każda wersje trzeba brać pod uwagę i sprawdzić. Może brzmi jak z filmu wersja ale może część widzenia sprawdzić się...
  • Odpowiedz
Na szybko. Tyle zrozumiałam. Za błędy z góry przepraszam.

Filmik o tym co mogło się stać z Ewa Tylman w dniu jej zaginięcia według wizji Medium Loli de Vega
1. Ewa wpada do rzeki, uciekając przed Adamem Z.
2. Adam Z. ucieka z miejsca zdarzenia myśląc, że Ewa się utopiła…
Według wersji de Vegi Ewa przepłynęła rzekę i wyszła na drugi brzeg
  • Odpowiedz
@Guzdrala_Rodriguez: Kurde chcialem edit zrobic i se usunalem komentarz. W kazdym razie plus za twoje tlumaczenie. Wlasnie nie jasne jest dla mnie czy on tam poszedl czy ona bo przeciez Ewa zdaniem Loli wyszla mokra po drugiej stronie rzeki.
  • Odpowiedz
@aGt007PL: O to mi właśnie chodzi... Ewa wychodzi mokra z rzeki... Są -4 stopnie... A ona radośnie idzie prawie kilometr cała mokra... Pani jasnowidz chyba nie zdaje sobie sprawy jaka pogoda jest u nas w listopadzie :)
  • Odpowiedz
@Guzdrala_Rodriguez: a nie jest tu tak że ona wpadła od strony hotelu Ibis i wyszła z wody (bez przepłynięcia na drugi brzeg - bo wtedy była by po drugiej stronie mostu) i poszła w stronę Królowej Jadwigi??
  • Odpowiedz