Wpis z mikrobloga

Mirki prawilne #cebuladeals w #bobbyburger we wszystkich miastach (#warszawa #krakow #gdansk i wszedzie gdzie jeszcze sa) minus 15 zl BEZ CENY MINIMALNEJ w dostawie (9 zl za dowoz) lub z odbiorem osobistym (plus 1 zl za opakowanie) czyli mozna zjesc burgera za kilka zl (za darmo nieprzejdzie)

KOD: BBWDOSTAWIE wazny codziennie do 28 stycznia w godzinach 14 - 19. przez #pizzaportal
Dzbanek_soku - Mirki prawilne #cebuladeals w #bobbyburger we wszystkich miastach (#wa...

źródło: comment_i22tQvdnxv0VfVgr3W6lnZowQyzrVjXt.jpg

Pobierz
  • 70
@xvxx:
@Nie_chcem_ale_muszem: tak zamowilem i zjadlem. jadalem lepsze burgery ale jak za prawie darmo to ok ;p.
podczas zamowienia pokazuje sie szacowany czas do odebrania ale mozesz spokojnie zadzwonic i powiedziec ze zamowiles przez pizzaportal z odbiorem osobistym i ze przyjdziesz wczesniej/pozniej bo cos tam. U mnie bezproblemu przyszedlem godzine pozniej niz pokazywal zegar na pizzaportla (czyli jakies 2h od zamowienia) i w dodatku zjadlem na miejscu (burger byl goracy
Kurde już myślałem, że znalazłem dobrą cebulę bo jadę jutro do Wrocławia i chciałem rozejrzeć się za jakimś fajnym jedzeniem. Mają lokal we Wrocławiu, ale nie można zamówić przez pizzaportal