Wpis z mikrobloga

Wczoraj z czystej ciekawości obejrzałem Fakty TVN, żeby zobaczyć, jak lewaki będą prezentować informację na temat tej debaty. Czego się mogliśmy dowiedzieć:
- nie było ani słowa o gromkich brawach dla Szydło gdy wchodziła na salę i gdy zabierała głos,
- ani słowa o wystąpieniu Czecha oraz wielu innych wystąpieniach popierających Polskę,
- ani słowa o Korwinie,
- powiedziano tylko, że jedynym europosłem poza europosłami PiSu broniącym Polski był Syed Kamall z Wielkiej Brytanii, ten siedzący obok Legutki (czyli generalnie należy być przeciwko Polsce, bo wszyscy w PE są rzekomo przeciwko, oprócz PiSu),
- ani słowa o tym, że Szydło generalnie skutecznie zaorała europarlament swoim wystąpieniem.
- dziennikarz-wyrocznia powiedział, że musimyutrzymywać dobre stosunki z Timmermansem (wiceprzewodniczący PE), bo to on wszczął procedurę w PE (trzeba więc najlepiej podkulić ogon i lizać mu dupę aby unia nas nie ukarała?),
- z całej debaty wybrano 3 wypowiedzi krytykujące Polskę, jedną popierającą (wspomniany europoseł Kamall), do tego wypowiedź Schultza (przeciwny) oraz Szejnfelda (wiadomo). Zatem 5:1, całkiem obiektywnie i sprawiedliwie. ;)
- podkreślono fakt, że PiS "kolportował" w PE ulotki, w których były jedynie "zarzuty w kierunku poprzedniej władzy" (co oczywiście jest gówno prawdą),
- nie wspomniano ani słowem, że europosłowie PO wszczęli inbę na spotkaniu przed debatą (kiedy Szydło spotkała się ze wszystkimi europosłami z Polski) - inba polegała na tym, że ostentacyjnie się niby-#!$%@? i wyszli z sali.

To takie moje spostrzeżenie, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwosci co do stronniczości TVNu. ;)

#polityka #tvn #bekazlewactwa #pis #europa #4konserwy
  • 12
@aikonek: z tym zaoraniem europarlamentu to bym sie wstrzymał, gromkie brawa- wg Ciebie dlaczego to miałby byc news dnia ?:D raczej oni sie sami orali nie prowadząc merytorycznej dyskusji. mogłeś oglądać dla odmiany wiadomości w TV Republika, przecież jestes dużym chłopcem i powinieneś wiedzieć, ze nie ma obiektywnych mediów. Powinnismy trzymać dobre stosunki ze wszystkimi w Unii, szczególnie z Panem którego uhonorował Lech Kaczyński najwyższym odznaczeniem dla obcokrajowcow a nie go
@EdebedE: dobra dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wpis o TVN a ty sam imputujesz niejako oczywiście niewinnym pytaniem
"i te dla odmiany Ci się podobały? :D"
że ktoś może nie dostrzegać brudu gdzie indziej.
To ty próbujesz przeciągnąć dyskusję na temat TVP przez co niby wina TVN ma być mniejsza, sorry ale przejrzałem Cię trollu, myślenie włączając od pierwszego posta.
Wczoraj z czystej ciekawości obejrzałem Fakty TVN, żeby zobaczyć, jak lewaki będą prezentować informację na temat tej debaty. Czego się mogliśmy dowiedzieć:

- nie było ani słowa o gromkich brawach dla Szydło gdy wchodziła na salę i gdy zabierała głos,

- ani słowa o wystąpieniu Czecha oraz wielu innych wystąpieniach popierających Polskę,

- ani słowa o Korwinie,

- powiedziano tylko, że jedynym europosłem poza europosłami PiSu broniącym Polski był Syed Kamall z