Wpis z mikrobloga

@NuGuns: Bo zarejestrowało się dużo cwaniaków, którzy liczą na to, że dostaną coś fajnego łatwym kosztem.

Druga grupa, to nieodpowiedzialni ludkowie, którzy zapisali się i zapomnieli, albo się rozmyślili i olali sprawę. Nic dziwnego, że ludożerka się pieni.
@AmonowyPanWladza: Nie no spoko, ale to, że się nie dostało "jeszcze" paczki to nie jest jeszcze nic takiego strasznego. Poza tym z tego co się orientuję Kicioch i spółka ogarniają to tak, że Ci co zostali olani, paczki dostaną.
@Blaskun: A to jest jeszcze inna sprawa. Bo to właśnie za dużo ludzi patrzy na ten prezent :| Tak jakby to chodziło o wartość użytkową czy jakąkolwiek inną czegoś takiego. Chodzi chyba o to, żeby coś dostać :]

A jak już ktoś wpisuje sobie w profilu dokładnie co by chciał dostać to ja już nie mam słów :|
@nokash: Nie cieszyłbym się gdybym został olany. Ale też nie rzucałbym #!$%@? z tego powodu. Mam, dość złości na codzień, żeby ją jeszcze przenosić do takiej fajnej inicjatywy jak wykopoczta :]
@NuGuns: tylko ze osoba która miała mi wysłać paczkę i zadala mi pytania na które odpowiedzialem, wiec mogła mi wysłać coś związanego z moimi zainteresowaniami (tak jak ja zrobiłem z moja paczką) a tak dostane jakieś ogólne coś, nic specjalnego...
@winnux: No, wiadomo. Gdyby ktoś wziął pod uwagę czyjeś zainteresowania itd. to można powiedzieć, że wykazał się czymś więcej. Okazał dodatkową życzliwość. Ale no i bez tego też da się obejść. Nie wiem czy było to w regulaminie, ale zapisując się trzeba mieć świadomość, że prezent, który dostaniemy może być taki zwyklejszy, albo i o zgrozo, może nam nie specjalnie pasować :o