Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, a zwłaszcza najdroższy @Elethynh - bardzo proszę o oficjalną tabelę rozgrywkową w naszym turnieju, bądź potwierdzenie tej nieoficjalnej.

I w ogóle jakieś info czy coś, że wszyscy żyją i w ogóle gramy i w ogóle.

#sc2turniej #wolamoatencje
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gopix: Ja tam długo nie pogram, pierwszym moim przeciwnikiem będzie ktoś z diamentu, jeśli tamta rozpiska jest prawdziwa.

@SctSc: Tak jak na turniejach typu Go4Sc2 czy eliminacjach do WCS - nie pojawia się twój przeciwnik, walkover i przechodzisz dalej :)
  • Odpowiedz
@Andr3v: Jeśli tamta jest oficjalna to po moim przeglądnięciu jej - jest bez sensu. I nie mówię tu, że będę walczył z platyną (pozdrawiam @ostr) bo mnie to nie boli ani nie ziębi, (najwyżej przegram to tylko gra :) ), ale właśnie po to chyba niektórzy podawali swoje ligi, by brąz nie trafił na mastera prawda? A patrząc na tę drabinkę to mam wrażenie, że została zrobiona na
  • Odpowiedz
@tockar: Cheesuj :D

@gopix: Czemu bez sensu? Po to jest jeszcze looser bracket by zagrać przynajmniej dwa razy. Ustawianie wszystkich pod ligi też jest nie fair, bo wtedy masterzy szybko odpadną. I tak, że od razu dwóch z nich gra ze sobą. Drabinka pewnie była robiona losowo i tak jest najlepiej. A podawaliśmy ligi by wiedzieć z kim gramy i czego się spodziewać.
  • Odpowiedz
@Andr3v: Bez sensu bo na samym starcie od razu świeżak widząc przed sobą mastera może się obsrać w gacie na miętowo i nie grać w ogóle - sparzyć się do gry. Tyle się teraz mówi o tym, że blizz ma problemy ze świeżakami, którzy stresują się przed grą i nie grają.

W takim razie dla mnie podawanie lig było bez sensu. Wolę nie wiedzieć z jakim hardkorem gram, bo przynajmniej
  • Odpowiedz
@Andr3v: Odnośnie pierwszej części mojej wypowiedzi - właśnie ja nie gram przez to 1v1 i nie kryje się z tym, że 1v1 mnie stresuje i dla mnie jest do d--y i gram tylko 4v4 ewentualnie 3v3 gdzie czuję się bardziej komfortowo.
  • Odpowiedz
@gopix: Ale wiesz, że Sc2 to gra i nie powinno się tym stresować? Nie dawno było nawet o tym znalezisko, które reklamowałem pod tagiem #sc2

Co do 1v1 przecież wprowadzili unranked i z tego co wiem znacząco podskoczyła ilość meczy właśnie 1v1.
  • Odpowiedz
@Andr3v:

Co do 1v1 przecież wprowadzili unranked i z tego co wiem znacząco podskoczyła ilość meczy właśnie 1v1.


Co do 1v1 przecież wprowadzili
  • Odpowiedz
@tockar: Nie ma co się stresować, ja już wieki w sumie nie grałem w starcrafta. Wychodzi na to, że gramy tę drabinkę bo1 czy bo3? I czy loser bracket jest bo1 czy bo3? No i najważniejsze kiedy możemy zagrać by mieć to już za sobą.
  • Odpowiedz