Wpis z mikrobloga

Wiem, że to #niepopularnaopinia ale lubię Dutkiewicza jako polityka za to że potrafi przeprosić, kiedy sknoci.
Brakuje mi tego u zdecydowanej większości polityków w kraju. Teraz obok umywania rąk dochodzi jeszcze rozpowszechniająca się bezczelność.
Nie komentuję jego osiągnięć bo jak wiadomo rozpętałaby się gównoburza chodzi mi tylko o to, że szanuję go wizerunkowo i reprezentacyjnie jako włodarza miasta.
#wroclaw
  • 16
@Gostek: Nie słyszałem, by przeprosił za niepotrzebny przeskalowany stadion, za World Games, które ciągle chce organizować, za Marylin, za Moderusy, gdy Kraków kupuje 40 długich Pes i szykuje się do jeszcze większych zakupów, i za pierdyliard innych grzechów. Jeśli od 6–7 lat jest anty-Midasem, tzn. czego się dotknie, zamieni w gówno, to to, że raz na jakiś czas pokaja się pod publiczkę, kompletnie mnie nie obchodzi.

Przepraszał już w 2014 w
@Gostek:
Dutkiewicz w wywiadzie, który podałeś:

I powiedziałbym krótko: wszystko zaskoczyło (poszło zgodnie z planem) poza momentem w Rynku, kiedy na finał trzeba było czekać ponad godzinę.


i teraz zestaw sobie jego słowa z komentarzem artysty amatora - uczestnika jednego z pochodów.

Chyba obaj panowie brali udział w innych wydarzeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

komentarz załączony w obrazku:
piejo89 - @Gostek: 
Dutkiewicz w wywiadzie, który podałeś:

 I powiedziałbym krótko...

źródło: comment_tBOM7Vncqd7cUFzs36qhyBA9SmqnujUH.jpg

Pobierz
@fantomasas: I widzisz, dla mnie stadion jest jak najbardziej potrzebny, a z World Games się cieszę.
Z Moderusów również - przypominam że Pesa nie chciala startować w drugim przetargu. Marilyn - spółka kupiła te zdjęcia i może je sprzedać, nie powiem więc że to inwestycja w sztukę ale nie jest to 6,5mln zł w błoto.
Kocham to narzekanie na wszystko i wszystkich. Każdy kiedy wygrałby wybory oczywiście zarządzałby miastem lepiej. Każdy
Nie napisałem że przeprosi jak tylko sknoci, tylko że w ogóle to robi.

@Gostek: Czasami przeprosi, jednak to nie reguła.
Zwłaszcza ze mógł powiedzieć po wypadku jak człowiek "debile z Urzędu Miasta pozamykali te ulice, to zignorowałem zakazy i pojechał tamtędy, bo było szybciej, przepraszam" - uszanowałbym i zrozumiał. Tymczasem on szedł w zaparte i wymyślne historyjki.
Po pierwsze, nie chwale go za decyzję tylko za fakt że przeprasza. Czytajcie Mirki ze zrozumieniem pierwszy mój post, bo widzę że u was z tym ciężko.

@void1984: Jasne. Nie jestem Hurra entuzjastą jego rządów i uważam że ten wymysł z biskupem też był śmieszny.
Okazuje się jednak że i tym razem przeprosił w oświadczeniu:

Prezydent Dutkiewicz wyraża ubolewanie w związku z zaistniałą sytuacją. Słowa przeprosin kieruje przede wszystkim w stronę
@Gostek:

I widzisz, dla mnie stadion jest jak najbardziej potrzebny, a z World Games się cieszę.


Wszytko można. Można się rozebrać do naga, wysmarować gównem i biegać po ulicy, ale należy się liczyć z tym, że ludzie potraktuję cię jak idiotę. Podobnie z twoimi opiniami.

Stadion tej wielkości jest absolutnie niepotrzebny, bo na meczach jedynej grającej na nim ligowej drużyny nie wypełnia się średnio w więcej niż 1/4 pojemności (!!!). Jest
@Little_Juice: Wybacz, nie kumam.

@fantomasas:
Stadion - mówisz o meczach - ok, zgodzę się. Powiedz mi jednak gdzie 5 lat temu w półmilionowym mieście mogło pobawić się na koncertach więcej niż 10tys. ludzi? W hali stulecia?
WG - Merytorycznie nie rozumiem Twoich argumentów, oprócz ostatniego zdania. Uważasz że to nie jest promocja miasta, ok to Twoje zdanie - ja uważam inaczej. Przebudowy basenów, z założenia są tańsze niż wybudowanie nowego
Wybacz, nie kumam.

@Gostek: Każdy wie, że on osobiście nie podejmuje decyzji wszystkich. Ma swoich radnych. Natomiast ważniejsze decyzje są z nim konsultowane i on ma decydujący głos.
Ja jego nie lubię wielu decyzji, sprawa śmieci jest jedną z wielu (niestety).
Daję temu wyraz używając swojego najsilniejszego atrybutu, nie głosuję na niego.