Wpis z mikrobloga

@husky83: @rekoj: Wiem o zaletach. Raczej bym nie wypalił takim tekstem nie znając w ogóle tematu. Ale totalnie nie zmienia to faktu, że niektórzy potrafią walnąć większy kąt nachylenia w swej rakiecie (czytaj: 120KM), niż w bolidach F1
  • Odpowiedz
no co, ma lepszą przyczepność taka "żaba"!


@Keep_Calm: Rozumiem jeszcze, kiedy to jest auto na tor. Ale przecież seby robią tak w golfach i jeżdżą po ulicach - tylko po ulicach.

OOO JAKI ZE MNIE DRIFTER PATRZ JAKI CAMBER
NIŻEJ ZAWIESZENIE I ŻEBY ŚRODEK CIĘŻKOŚCI OBNIŻYJ
OOO SZTYWNIEJSZE ZAWIESZENIE, BĘDZIE LEPIEJ ZAKRĘTY ROBIŁ
  • Odpowiedz
@Keep_Calm: Rozumiem, że w samochodach, gdzie liczą się osiągi raczej nie stawia się na wygląd. Nie oszukujmy się - dragstery piękne nie są, ale nie rzuciłem "Nigdy nie zrozumiem fenomenu dragsterów. Przecież wyglądają jak gówno"
Tyle, że w takim Golfie z 75 konnym potworem 1.4l pod maską... No litości xD
Funkcjonalność jak cholera. Opony trzeba wymieniać 5 razy częściej. No ale wiadomo, wóz w stylu Celici poniżej pewnie wyciąga 380km/h i
L.....z - @Keep_Calm: Rozumiem, że w samochodach, gdzie liczą się osiągi raczej nie s...

źródło: comment_UZmfB0obh4p6hl4Lv2uTWB4ruZMrbfit.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Gummy: @Lewitujacy_Judasz: @goferek: wiecie co wygląda jak gówno? Spinanie się mirkoekpertow w sprawie wyglądu czyjegoś samochodu i debatowanie nad tym że ktoś jest wg was debilem bo ma na tę zabawę czas, pieniądze i chęci. Oczywiście zamiast prawilnie piwniczyć i wbijać bordo na wypoku ;)

Oczywiście negatyw nie ma praktycznie żadnych właściwości praktycznych. Ale jak ktoś chce mieć na prawdę szeroką felgę to jakoś to trzeba upchac w nadkole.
  • Odpowiedz
@Myrzyn: Ależ oczywiście, jak ktoś chce, to niech sobie i nasra na samochód - jego wola. Z piwnicą i bordo misiu nie trafiłeś, ale OK, niech będzie po Twojemu :)

Niech sobie robią co chcą, tylko problem zaczyna się w momencie, gdy za takim musisz jechać. Pomijam wleczenie się gorzej jak emeryt. Tego typu glebosrkęty powodują niebezpieczne sytuacje, a czasem nawet zagrożenie w ruchu http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,stracil-dowod-rejestracyjny-w-drodze-na-raceism-event-2k15

Aha - opinię wyrazić mogę zawsze.
  • Odpowiedz
Jeszcze odnośnie tego peżota z linku wyżej, komentarz innego mirka, który zacytował właściciela auta:

Przez weekend wjechały poważniejsze mody. Wyleciały odboje i zaczęła się rzeźba. Trzeba było przyciąć podłużnice bo trzaskały o półoś. Następnie auto oparło się na stabilizatorze więc i ten poleciał wek. Na końcu okazało się że kolumna zawieszenia bije o półoś i zerwała osłonę zewnętrzną, więc niechętnie dałem centymetr odboju i jest wszystko cacy
  • Odpowiedz