Wpis z mikrobloga

Dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz moj wynik w tym Nesasio to jest jakas porazka
ja mysle ze ten k---a glupi statek i ta k---a banda inbecyli ktora byla przydzielona do tych pomieszczen to jest jakies k---a nieporozumienie. Jesli tyle dla was znacza... jesli tyle dla was znacza ludzie takie zangaaa takie zangazowanie w ten run jak moj, gdzie postawilem moj wolny czas moje zycie prywatne i dla was znaczylo to tylko dojscie do pierwsze fazy tego capitala to powinno j---c k---a tak sie powinno was j---c jak tylko was moze j---c 4 mantis boarderow, az was kukle beda bolec od klikania. To jest dramat k---a to jest dramat ze w tym antyludzkim statku nie ma nawet tarcz, ale jest marny cloak na start, ktory i tak nie chroni przed drugim wolejem, prosty scout z hull laseremi 2 tarczami bedzie k---a dymal tak jak was capital nie dymal ta k---a ten maly karakan j----y smiec.

#pasta #ftl #indiegames #gry
A.....n - Dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze ra...

źródło: comment_0nUKRCEFJ0M5GGA5QPFwAV7kXxgSyWwY.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach