Wpis z mikrobloga

oglądam sobie zemstę sithow na TVN, bo w sumie co mi tam. logika anakina to mistrzostwo.
przejdź na ciemną stronę mocy, żeby ratować padme.
duś padme :|

#starwars #logikaanakina

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mersi: nie. ja widziałam dawno temu i w sumie nie wiem dlaczego zawsze myślałam, że III jest ogladalna.
nie jest. to ma jakos jak p---o parodia, ale bez scen seksu.
  • Odpowiedz
  • 0
@djmatthaeus: moim zdaniem nie. ciemna strona mocy dopuszcza do głosu emocje, które jedi wyciszają. nie sprawia jednak, że ktoś traci kontakt z rzeczywistością, kręci mu się w głowie i zachowuje się jak niepelnosprytny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lysy_i_slepy: no każdy ma swoje zdanie, spoko. ja uważam, że mieć uratowanie padme za swój główny motyw, tak silny, żeby z tego powodu zabijać przyjaciół i dzieci a po chwili mieć jednak wyjebke na to czy ona będzie żyć czy nie jest po prostu tandetnie głupie.
co on miał w głowie? o nie, amidala musi żyć, pozabijam wszystkich. a nie, ty głupia pipo, jednak gin.
  • Odpowiedz
@gwiezdna: Tak jak już wcześniej zostało powiedziane, dusił ją w przypływie gniewu, później jeszcze Imperator mówi do niego "It seems, in your anger, you killed her" w co początkowo nie chce uwierzyć Vader, ale jak widać później dopuścił do siebie tą myśl i zaakceptował, zaakceptował to że jeszcze nie potrafił kontrolować Ciemnej Strony Mocy.
  • Odpowiedz
  • 0
@DarkSideOfTheForce: ja to wszystko kumam. ale to jest bez sensu dla mnie i tak. to, że Lucas to wyjaśnił to nie znaczy, że to ma sens ;d
wyjaśnił tez, ze jedi nie mogą kochać, miec koszmarów i że midichloriany definiują moc. wszystko wytłumaczone, a jednak debilne ;d
  • Odpowiedz