Wpis z mikrobloga

@FilipChG: Komentarze w znaleziskach można sortować na 3 sposoby, może ktoś miał od najnowszych, zobaczył, dał plusa, a dalej poleciało tak, że plusowany ludzie plusowali, a drugi minusowali. W sumie nie wiem, proponuję mieć #!$%@?. Trzymam się hipotezy, że minusją duplikat i tyle, bez względu na to który technicznie był pierwszy.
W sumie nie wiem, proponuję mieć #!$%@?.


@masowy_solipsyzm: W sumie to mam, ale zjawisko samo w sobie mnie ciut zaciekawiło (na tyle żeby szukać odpowiedzi). Mi się wydaje że ten drugi komentarz miał więcej ilości odpowiedzi, dlatego wyświetlał się niektórym wyżej i plusowali, a na koniec znaleziska prawaki zazwyczaj nie zaglądają.

@masowy_solipsyzm: Tia, ale na główną trafiają znaleziska o tym samym temacie (bardzo często z niemal identycznym tytułem), są obok siebie i mało komu przeszkadza, że jedno jest duplikatem. Więc czemu w komentarzach jest inaczej?

@FilipChG: Żeby zakopać trzeba kliknąć na "zakop" i wybrać powód. Żeby dać minusa wystarczy kliknąć raz.
Poza tym niemal identyczne znaleziska dwóch różnych autorów a zduplikowany komentarz, który powstał na skutek jakiegoś błędu albo problemu z łączem, to dwie różne rzeczy.

Wyobraź sobie, że dwoje uczniów przynosi do klasy niemal identyczne rzeczy, żeby pokazać coś ciekawego kolegom. Powiedzmy, że jakąś pamiątkę z II wojny światowej. Nawet jak to dwa prawie takie