Wpis z mikrobloga

1198-25= 1173

Od zakończenia równika musimy zacząć odliczać od 384 400, z tym że ja zostawiłbym tag #rowerowyrownik a koronnym argumentem jest to że wielu ludzi ma w świadomości gdzie wpisywać wycieczki rowerowe ale na pewno większosć z nich nie będzie wiedziała że będziemy teraz na innym tagu, nie znajdą nas tak łatwo a na pewno z początku, ja bym to zostawił w spokoju, po prostu liczyłbym od nowej liczby :) Ale to tylko moje zdanie, jeśli ktoś ma jakiś mocny kontrargument to śmiało, i jeśli ktoś jest na tak to niech też da znać albo chociaż zaplusuje czycoś +

Co do dystansu, tak dużo bo tylko do pracy i z pracy, ostatnio sporo jeździłem i muszę trochę odpocząć bo inaczej, jak mawiał mi pewien zawodowiec, ''#!$%@? mnie strzeli i tyle z tego bedzie'' ;]

#rowerowyrownik
  • 32
@jestemrowerem: Razem z nową odległością trzeba by ustalić stały format zapisywania wyników, aby łatwiej można było stworzyć skrypt który by sumował wyniki, ładnie przedstawiał na wykresikach. Na przykład w pierwszej pisać w pierwszej linijce i jeden wpis, jedna wycieczka.
@anonim1133: W zasadzie prawie każdy to już rozumie żeby pisać wynik w pierwszej linijce. Gorzej z tymi zbiorczymi wpisami, musiałoby być kilku ludzi tak jak teraz do pilnowania i szybkiego reagowania w razie nieprawidłowości świeżaków :P
@Wiceps: No tak, niepotrzebnie Cie wołałem, wybacz, miałem zacytować tylko :)

Wszyscy ogarnięci muszą pilnować żeby rzucić liczbę 384 400 do rownika co by płynnie przeszła ta zmiana :) Na pewno stanie się to jeszcze jutro :P
@Wiceps: Taka wiadomość trafiłaby do malej liczby użytkowników, mało kto przegląda tag w całości.

Myślę że lepiej napominać aż do skutku bo właściwie i tak w większości wpisy są takie jak trzeba. Ewentualnie można spisać zasady i odsyłać każdego niepoprawnego do wpisu z nimi :)
@jestemrowerem: Tylko nie komplikować. Wystarczyły by pewnie 2/3 punkty.

1. Tagowanie - nie używać niepotrzebnie #rower.

2. Jak zliczać - format danych i informacja aby liczenie odbywało się zawsze w pierwszej linijce.

3. Jedna wycieczka, jeden wpis - to by ułatwiło sprawę ludziom którzy chcieli by to ogarnąć skryptowo.
@anonim1133: W zasadzie udało Ci się wszystko zawrzeć, może stwórz osobny wpis z tym i ja dodam do zakładki co by linkować w razie potrzeby? :) Chyba że jutro, tylko żeby ogarnąć to zanim się skończy równik właściwy...i może zawołać tych regularnych równikowców przy okazji co by też wiedzieli że taki wpis /regulamin istnieje 'na papierze'... Co o tym myślisz?