Wpis z mikrobloga

@Songox25: Słabo się domyślasz. Tak jak już napisałem, napisało mi się w ten sposób. Nie przykładałbym do tego tak wielkiej wagi.

Tamta okładka była raczej grafiką komputerową. Ale rozumiem, jeżeli oburzyłeś się faktycznym aktem zniszczenia godła.
Tamta okładka była raczej grafiką komputerową.


@BongoBong: Tak? To postarali się o nowych grafików pewnie. Jakoś nie słyszałem o czymś takim. A tu zdjęcie tego samego ceramicznego godła. Ale rozumiem, że teraz w Newsweeku celują w fotorealizm. Niech ich CD Projekt RED przyjmie do Wiedźmina 4, tacy z nich specjaliści.

Tak jak już napisałem, napisało mi się w ten sposób

Cóż, podświadomość lubi płatać figle.
Pobierz S.....5 - > Tamta okładka była raczej grafiką komputerową.

@BongoBong: Tak? To pos...
źródło: comment_6MvzmLW9q3faLQijgBlA2VIsLq5wGRWK.jpg
@TytoniowyMarcel: Ale ja nie mówię, że jestem przeciwko tobie cumplu. Chciałem zapytać o opinię na temat okładki Do Rzeczy. Bo jakoś cieszy się ona mniejszym zainteresowaniem, niż dosyć podobna okładka Newsweeka. Jakby mniej oburzała, albo coś.
@BongoBong: Ale wołasz mnie, bo co? Myślisz, że skoro w tamtym wpisie wyraziłem moje słuszne oburzenie nt. profanacji godła to teraz będę bronić tego samego postępowania, ale w innej gazecie? xD Otóż nie. Nie czytam ani Newsweeka, ani tego i w równym stopniu nie szanuję obu gazet za to, co zrobiły. Więc chyba nie trafiłeś ze spekulacjami, przykro mi xD