Wpis z mikrobloga

@worldmaster: flaga w kupie w mało subtelny sposób miała pokazać powierzchowność typowego polskiego patriotyzmu. Z jednej strony wszyscy obwieszaja się flagami, dziarają sobie symbole powstancze na piersiach i gadają o tym jak to kochają nasz wspaniały kraj. Z drugiej nawet nie posprzataja po swoim psie, który w dość dosłowny sposób sra na tę Polskę.
@lowca_chomikow:
@BongoBong:
Powiedziałbym, że okładka wpisuje się w patriotyczny nurt martyrologiczny.
Przykład:

konkurs na najlepszy plakat pt.: "70 LAT OD WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ -BOHATERSKA WALKA POLAKÓW O ZACHOWANIE NIEPODLEGŁOŚCI"


http://www.zsmnysa.wodip.opole.pl/j/index.php?option=comcontent&view=article&id=35:qpolska-golgota-1939-1945q-konkurs-plastyczny&catid=6:aktualnoci

(Pomijam już wynik konkursu i wartość artystyczną projektu)
Pobierz worldmaster - @lowcachomikow:
@BongoBong:
Powiedziałbym, że okładka wpisuje się w p...
źródło: comment_V6hKpAF4rAz1Zz05LGPndsYmwfQoqSC3.jpg
@BongoBong: Niezła logika by powiązać przekonania polityczne z tym, że okładka komuś się nie podobała/podobała. Smutny musi być taki czarnobiały świat. Słaby bait człeku, ładnie dziś wbiłeś w czarnelisty. Pozdro&poćwicz.
@CamelCase: Nie. To był mój pierwszy raz, a jestem na wykopie już trzy lata.

Bardzo jesteście wrażliwi na to, że zostaliście zachęceni do wykonania jednego-dwóch kliknięć. A przecież pokazuję wam jak Do Rzeczy poniewiera polskie godło. Mogliście o tym nie wiedzieć. Wyglądaliście na ludzi zainteresowanych tym, że niektórzy w taki sposób wykorzystują godło.
@Songox25: Skąd te wnioski? Twierdzę, że macie rozbuchane poczucie godności. Słowo "rozbuchane" jest tutaj kluczowe.

@joyko: Tak mi się powiedziało. Również poczuwam się do godła, tylko nie jestem na jego punkcie przewrażliwiony.
@BongoBong: Co? W końcu ulga w pieczeniu dupska? Newsweek #!$%@? się od lat, a mniej więcej od kwietnia nie potrafi zmienić okładki na inną niż tylko żenujące przytyki do oponenta, wykopki złe bo krytykują i w końcu się udało... Do Rzeczy! Skandal!

Wracaj do swojego pisemka, chodź na marsze KOD, a ode mnie się odczep, boś marny przeciwnik.
#czarnolisto
Twierdzę, że macie rozbuchane poczucie godności. Słowo "rozbuchane" jest tutaj kluczowe.

Czy oburzenie z powodu zniszczenia godła mojego kraju świadczy o ,,rozbuchanej" godności narodowej?
Jeśli tak to według mnie osoba tak twierdząca nie ma żadnej godności narodowej. Ale rozumiem, to przecież nie twoje godło, co nie?

Poniewierają wasze godło, a wy to macie gdzieś.


@BongoBong: Nasze... Domyślam się, że poniższe jest twoim?
Pobierz S.....5 - > Twierdzę, że macie rozbuchane poczucie godności. Słowo "rozbuchane" jest ...
źródło: comment_vmdEA3GEaefsn5mcPNU6mHG8H3PBzskH.jpg