Wpis z mikrobloga

Pomagijcie, wracam po przerwie do Bloodborne (33lvl here) jak używać dzwonu przywołania tego dużego? nie działa a mam wgląd x9, mały dzwoneczek do pomagania innym działa w razie czego EpicElion.
#ps4 #bloodborne
  • 13
  • Odpowiedz
@EpicElion

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Beckoning+bell

At the cost of 1 Insight, use the Beckoning Bell to summon other hunters, who have used a Small Resonant Bell, as Guests into your world to assist you.

The Beckoning Bell can also summon NPC guests if used around an in-game note that says: "Ring the Beckoning Bell if you require assistance."

Summoning an NPC in Online Mode will also attempt to summon a player (at no extra cost
  • Odpowiedz
@fasadin: to duzy jest do npc, mały do pomagania innych ew mozna zaprosić nim do mojego swiata, kurde bo jestem an etapie tego #!$%@? na wierzy* z działkiem i nie mogę odnaleźć drogi do niego.
  • Odpowiedz
@EpicElion: ten duzy jest do ludzi jak jest tutaj napisane
Beckoning Bell to summon other hunters
czyli
dzwon sluzy do przywolania innych lowcow
oraz
The Beckoning Bell can also summon NPC
dzwon takze moze przywolac NPC

znajdz na youtubie ;)
przy jego wiezy jest drabina
  • Odpowiedz
@EpicElion: ja zawsze co robilem to wychodzilem szybko i strzelalem do niego ze zwyklego pistoleta (NIE rozrzutowego tylko pojedynczego). Jak zrobisz to szybko i bedziesz go ciagle strzelal to on w koncu spadnie. Jak juz zginie (dostaniesz blood) to wtedy wyjdz do menu i wejdz do gry i itemy tam beda
  • Odpowiedz