Wpis z mikrobloga

@adiqoo: Jest napisane na grafice kto to (Elin Krantz). Wystarczy wpisać w google jej imię i nazwisko i wyskoczą wyniki odnośnie tego co ją spotkało oraz kim była. Ale dla lewaka jest to za wiele i mózg się lasuje przy tak dużym obciążeniu zwojów mózgowych.
  • Odpowiedz
Wystarczy wpisać w google jej imię i nazwisko i wyskoczą wyniki odnośnie tego co ją spotkało oraz kim była.


@ZAWADIAK: przy czym należy pamiętać, że wbrew temu co piszą na wielu stronach to nie ona jest na filmie w którym jakaś laska uprawia seks (lub udaje, że uprawia) śpiewając hymn Szwecji (w piosence będącej chyba trochę parodią piosenek Sean Paula więc nie wiem czy cały teledysk i tak jest na serio).
  • Odpowiedz
@duskhorizon: oho widzę, że lewaczek próbuje jeszcze wykonywać ostatnie podrygi w swojej agonii. Jak nie widzisz różnicy w zginięciu z rąk osób które się osobiście broniło i zapraszało do swojego państwa, z w tym co próbujesz porównać, to nic tylko pozostaje napisać #lewackalogika czyli w sumie brak logiki.
  • Odpowiedz
bo żaden rdzenny mieszkaniec danego państwa nigdy w brutalny sposób nie zgwałcił ani nie zamordował


@duskhorizon: Tego kogoś nie zachęca do tego religia/kultura. Ten ktoś jest wyrzutkiem społeczeństwa który do końca, pewnie krótkiego, życia będzie potępiany w swoim społeczeństwie a wcześniej będzie ścigany i dosięgnie go kara.

To OGROMNA #!$%@? mać róznica od tego tutaj:

http://www.wykop.pl/link/2965619/napad-setek-muzulmanskich-imigrantow-na-kobiete-w-praktyce-i-proba-obrony-18/
  • Odpowiedz
@Python: taa a z takim gwałcicielem każdy muzułmanin zbija piony a później się zbierają razem w meczetach i wymieniąją się wspomnieniami i technikami gwałtów i obcinania głów

ehehe
  • Odpowiedz
@duskhorizon: Nawet nie wiesz, jak ta Twoja ironia średnio wyszla. Nie jest to domena 100% Muzułmanów ale coś co opisujesz istnieje - ot choćby ostatni wykop o wiplerze, który udostępniał jak muzułmanie cieszyli się z gwałtu na jakiejś młodej dziewczynie i jej dziewictwo traktowali jak trofeum.

Żyj sobie w tym swoim pięknym świecie, za różowymi okularami równości i tolerancji.
  • Odpowiedz
@Python: Jestem skrajnie nietolerancyjny także raczej nie skorzystam z Twojej rady.

Na przykład jestem skrajnie nietolerancyjny wobec wszelkiej maści #!$%@?ów i eksterminował bym na miejscu. Natomiast doświadczenie życiowe podpowiada mi że ich ilość jest mniej więcej równa we wszystkich narodach i grupach społecznych. M

Mało to miałeś sytuacji jak to nasze nastoletnie sebiksy nagrywały gwałty, chwaliły sie nimi w szkole etc? Nawet w moim mieście była ostatnia taka sytuacja.
  • Odpowiedz
@duskhorizon: No a ja slyszałem o sebixach mniej przez całe życie niż w tym miesiącu o imigrantach (nie licze już nawet NIEZLICZONYCH przestępstw jakie przeciwko kobietą popełniają w swoich krajach)

Jeśli próbujesz bronić tezy, że odsetek przestępstw jest taki sam w każdej społeczności (w tym wśród imigrantów) to musisz sie mocniej postarać.
  • Odpowiedz