Wpis z mikrobloga

Ostatnio słuchałem takiego podcastu w którym to prowadzący opowiadał o skutecznej nauce języka i o tym, że warto mieć kogoś takiego jak "language parrent". Ktoś z kim można rozmawiać, podobnie jak dziecko ze swoim rodzicem od początku życia. Przydałby mi się ktoś taki. Wiecie gdzie najlepiej szukać kogoś takiego, z kim mógłbym rozmawiać po angielsku, on jednocześnie byłby nativem. Zdaje sobie sprawę, że nikt nie będzie poświęcał czasu od tak, więc może można gdzieś znaleźć kogoś kto pójdzie na taki deal: ja "uczę" go polskiego, a on/ona mnie angielskiego?Korzystałem z WeSpeke, ale tam ciężko o coś konkretnego. Znacie coś takiego, albo podobne? Bo można uczyć się języka każdym możliwym sposobem, ale rozmowa też jest istotna.

#angielski #angielskizwykopem #pytanie
  • 7
@uczalka: nowoczesna i postępowa 6 latka :D
@Ezzared:

Ktoś z kim można rozmawiać, podobnie jak dziecko ze swoim rodzicem od początku życia.


Dość dziwnie to brzmi, nic nie słyszałem nigdy o takiej metodzie. Ja taką osobę (dla języka rosyjskiego) znalazłem bardzo szybko na conversationexchange, w sumie to była pierwsza osoba z jaka się skontaktowałem, ale dużo Rosjan i Ukraińców się uczy polskiego, a pewnie oprócz tego pewnie miałem farta. Dla