Wpis z mikrobloga

no elo przegrywy
Dzis trzymalem dwie dziewczyny 9/10 i 10/10 za reke, a one sie usmiechnely do mnie. Tak, tak dobrze czytacie.
Pierwsza (okolo 20lvl) byla ubrana w biala bluzke z widocznym dekoltem oraz czarna kurtke i obcisle jeansy.
Druga (okolo 18 lvl) tez jakas jasna bluzka, widoczny biust, odkryte rece i spodniczka ponad kolana na cudownych nogach.
Obie cudowny usmiech.
Mame wygonila mnie do kosciola, ale troche niezbyt swiezy bylem, wiec przed wyjsciem psiknalem sie odswiezaczem powietrza. Wszedlem do kosciola i stanalem akurat kolo tej pierwszej, bo duzo ludzi. Przy przekazcie sobie znak pokoju usmiechnela sie do mnie i podala mi reke. Rozochocony postanowilem zostac na kolejnej mszy, poczekalem az sie zacznie i zaczalem sie przepychac, zeby wypatrzyc jak najlepsza dziewczyne, no i wybralem ta druga. Przy przekazcie znak pokoju wprawdzie nie popatrzyla sie na boki, ale ja wyciagnalem reke, ona sie usmiechnela i mi podala.
Zaraz #!$%@? na 3, na 12. A wy co? Dalej walenie do japonskich szmat i f5? #pasta
  • 5
@smieszkowypiotrek:
Tydzień temu poszedłem jak co niedziela do kościoła. Msza jak msza, na kazanie był półgodzinny list rektora kulu z którego nikt nic nie zrozumiał ale zapłacił na ten kul 10 zł jak przyszedł ksiądz z tacą. Podczas przekazywania znaku pokoju obróciłem się do tyłu i serce zabiło mi mocno. Zobaczyłem patrzącą na mnie uśmiechniętą dziewczynę. Piękną blondynkę o długich włosach. Miała może z 17 lat. Wyciągnęła do mnie rękę. Uścisnąłem