Wpis z mikrobloga

@Mike767er: Nie patrzyłem. Musiałem odreagować stres. Tak Jak dzisiaj to jeszcze chyba nigdy nie #!$%@?łem. Jak zatrzymałem się na uzupełnienie płynów to skóra zaczęła mnie parzyć.

A co do matematyki. Nie wspomniałem o jednej dość ważnej i tragicznej dla mnie rzeczy. Dopiero w 4 klasie technikum zacząłem się tak na prawdę uczyć. Zawsze średnia oscylowała w okolicach 3-3.5, a teraz odleciałem na 4.3. Głupi jak but byłem i zmądrzałem za późno.
@Migfirefox: Jak każdy w tym wieku

Z tego co wiem to najczęstszymi błędami były:

- niezgodność jednostek w ostatnim, nie 40 min, ale 2/3 h

-odnośnie kątów to wszystko trzeba było wyrazić jako kąt względem którego opisywali inne kąty, wychodziło ileś tam x dany kąt = 180 i z tego wychodziłeś

a poza tym nie wiem, ale też nigdy nie sprawdzałem swoich testów wcześniej. Dostaniesz wyniki to sie przekonasz :D
@Mike767er: Jutro angielski. Wziąłem rozszerzenie bo bez uczenia się (ostatni raz angielskiego uczyłem się w podstawówce na przerwie przez 15 minut na przerwie i miałem najlepszy wynik w klasie) mam najlepsze noty w klasie. Ostatnio okazałem się też być najlepszy z angielskiego w mieście jeśli chodzi o szkoły techniczne. Z nativami gadam normalnie bez jąkania się (a to ciekawostka bo mówiąc po naszemu potrafię się zająknąć). Do tego wziąłem jeszcze chemię,
@Mike767er: Ja nie wiem co ja bym zrobił bez angielskiego. Rozebrałem kamerę i znalazłem procka, który tym steruje. Dokumentacja w pdfie. Ponad 260 stron w technicznym angielskim. Przejrzałem i część zrozumiałem. Dokładna lektura czeka na okres po maturach. Bez angielskiego nie zacząłbym też czytać tego cudeńka poniżej. Tak samo nie pogadałbym z jednym z lepszych graczy na polu golfowym gdzie trenuję. Kilka wskazówek dostałem i teraz szykuję pieniądze na lekcję.
Pobierz Migfirefox - @Mike767er: Ja nie wiem co ja bym zrobił bez angielskiego. Rozebrałem ka...
źródło: comment_zdQYjgwkFd8z77u78hoXE7MtOomkYI3f.jpg
technicznego ang, to nie jest aż taki ciężki jak się wydaje na pierwszy rzut oka,


@Mike767er: Cały rok na technicznym angielskim czytałem Top Gear albo siedziałem na wykopie. 5 na koniec. Robiłem ćwiczenia na kilkanaście stron do przodu na lekcji a później siedziałem.
@Mike767er: Na wszelkich politechnikach liczą rozszerzenie jako cały punkt i podstawę jako połowę. Ja wybrałem same podstawowe, oprócz angielskiego. Politechnikę mogę sobie praktycznie odpuścić. Przynajmniej tą w Warszawie, bo nie wiem jak w Poznaniu jest. U mnie tu na PWSZ biorą pewnie jak leci. Wbudowali sobie nowy wydział z maszynami o wartości kilku posiadłości w podwarszawskich Markach i szkolą ludzi. I robią to chyba dobrze po Pratt & Whitney daje na