Wpis z mikrobloga

Problemu nigdy nie stanowią dewianci. Prawdziwie niebezpieczni są ludzie o zamkniętych umysłach.

#4konserwy #neuropa #lgbt

Często można przeczytać na wykopie, czy gdziekolwiek indziej w internecie że homoseksualiści ich nie obchodzą, niech żyją jak chcą, tylko żeby czasem nie pozwolono im adoptować dzieci.
A ja pytam: dlaczego mają ich nie adoptować?
I znajduję tylko jeden powód: presja, przemoc, nienawiść ze strony tych, którzy na adopcje przez pary homoseksualne nie zezwalają. Nieważne są dla nich badania, nieważna zwykła logika, według której dziecko będzie miało dużo lepiej u takiej pary niż w domu dziecka (ba, będzie miało lepiej niż w przypadku adopcji przez parę heteroseksualną, z powodu kontroli, testów i sprawdzianów jakie pewnie by miały miejsce w naszym kraju).

Śmieszna jest też wasza (zwracam się tutaj do obyczajowego prawactwa) duma, jakoby mielibyście być ostoją normalności w świecie. Taką ostoją są też uwielbiane przez was kraje arabskie, kochane przez was kraje komunistyczne, czczone kraje post-sowieckie, o częściach świata nie wspominając. Czemu w krajach wysoko rozwiniętych tendencja jest jedna, a w państwach biednych odwrotna?
Czy to nie jest zastanawiające?
e.....e - > Problemu nigdy nie stanowią dewianci. Prawdziwie niebezpieczni są ludzie ...

źródło: comment_5QzZDcm4E5LtO0MCi02oECYF7lf8V8Em.jpg

Pobierz
  • 60
@McGravier: A teraz ten argument czymś poprzyj jeżeli łaska.

Człowiek nie jest ewolucyjnie przystosowany do siedzenia, człowiek nie jest ewolucyjnie przystosowany do życia w pomieszczeniach, człowiek wreszczie jest przystosowany do przystosawiania się. Badania pokazują, że nie ma praktycznej różnicy w rozwoju dziecka między dziećmi wychowanymi w rodzinach homo, a hetero seksualnych. I tak jak wspomniałam, nawet ta minimalna korzyść jest po stronie tych drugich.
@emkape: Nie lekceważyłbym _argumentum ad w szkolum #!$%@?. Choć zwykłem bronić homoadopcji, uważam to za poważne zastrzeżenie. Takie utylitarystyczne, więc mało prawackie.

Czybyśmy pozwolili na homoadopcję w Iranie? Fanatyczne lewactwo pewnie jo. I #!$%@?, że pierwszego dnia rodziców by ukamienowano, a gówniakowi wybito zęby.

Czybyśmy pozwolili na homoadopcję w Holandii? Nie mam nic przeciwko - tam panuje przychylny klimat, więc sraluch miałby lepiej niż w domu dziecka.

Pozostają kraje pośrednie, takie
@emkape: powiem tak, wideo faktycznie jest badziewne, błąd z mojej strony, że wkleiłem wersję z tymi durnymi wstawkami, niemniej sens pozostaje zachowany. Dzieciak łapie od otoczenia wzorce w najwcześniejszych latach swego życia, to nie jest ani normalne, ani naturalne gdy ''rodzice' są jednej płci. W ten sposób ''uczy się'' dzieciaka bycia homo. Twierdzenie, że związki homo lepiej wychowują dzieci niż normalne małżeństwo jest śmieszne.
@emkape: Tak jak Ci wyżej kolega napisał. Dziecko potrzebuje czerpać wzorce zarówno od ojca jak i od matki. Jak wiemy matka i ojciec nieco inaczej opiekują się potomstwem. Nie bez powodu to zrobienia dziecka potrzeba obu płci.
Badania psychologiczne dość często mijają się daleko z rzetelnością. Dlatego też nie traktowałbym jako wyroczni jakichś badań amerykańców. Do tego większość dzieci nie będzie źle mówić o rodzicach

Czemu w krajach wysoko rozwiniętych tendencja