Wpis z mikrobloga

Problemu nigdy nie stanowią dewianci. Prawdziwie niebezpieczni są ludzie o zamkniętych umysłach.

#4konserwy #neuropa #lgbt

Często można przeczytać na wykopie, czy gdziekolwiek indziej w internecie że homoseksualiści ich nie obchodzą, niech żyją jak chcą, tylko żeby czasem nie pozwolono im adoptować dzieci.
A ja pytam: dlaczego mają ich nie adoptować?
I znajduję tylko jeden powód: presja, przemoc, nienawiść ze strony tych, którzy na adopcje przez pary homoseksualne nie zezwalają. Nieważne są dla nich badania, nieważna zwykła logika, według której dziecko będzie miało dużo lepiej u takiej pary niż w domu dziecka (ba, będzie miało lepiej niż w przypadku adopcji przez parę heteroseksualną, z powodu kontroli, testów i sprawdzianów jakie pewnie by miały miejsce w naszym kraju).

Śmieszna jest też wasza (zwracam się tutaj do obyczajowego prawactwa) duma, jakoby mielibyście być ostoją normalności w świecie. Taką ostoją są też uwielbiane przez was kraje arabskie, kochane przez was kraje komunistyczne, czczone kraje post-sowieckie, o częściach świata nie wspominając. Czemu w krajach wysoko rozwiniętych tendencja jest jedna, a w państwach biednych odwrotna?
Czy to nie jest zastanawiające?
e.....e - > Problemu nigdy nie stanowią dewianci. Prawdziwie niebezpieczni są ludzie ...

źródło: comment_5QzZDcm4E5LtO0MCi02oECYF7lf8V8Em.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@YodaMonster:

Zastanawia mnie co byłoby złego w "samotnym" oficjalnie homosiu który adoptuje dziecko i wychowuje z partnerem?


Wydaje mi się, że są w Polsce takie pary, ale nie zagłębiałem się w temat.
  • Odpowiedz
@emkape: państwa cywilizacji zachodu zmierzają ku upadkowi zupełnie tak samo jak sparta, starożytny Rzym czy Sodoma. Nie wszystko co na bogatym zachodzie jest dobre. Przykładem są uchodźcy.
Adopcja dzieci przez homoseksualistów to zmierzenie ku upadkowi.
  • Odpowiedz
że homoseksualiści ich nie obchodzą, niech żyją jak chcą, tylko żeby czasem nie pozwolono im adoptować dzieci.

@emkape: Mnie zawsze zadziwia to, ze ludzie uczepili się tej adopcji, tak jakby homoseksualiści nie mogli mieć dzieci w żaden inny sposób XD Podejrzewam nawet, ze większość bardziej wolałaby mieć biologiczne niż adoptowane. Para lesbijek nie ma żadnego problemu z zajściem w ciążę, wystarczy dawca spermy. Para gejów ma trochę trudniej i drożej,
  • Odpowiedz
@Slonx:

Czy homoseksualny mężczyzna nie może mieć wysokiego poziomu empatii, który potrafi mu pomagać w wychowywaniu dziecka? Zdecydowanie może.


@Slonx: Może mieć ale jaka jest na to szansa? Kobieta i mężczyzna różnią się od siebie - tego nie przeskoczymy. To że niekiedy kobieta się zachowuje jak mężczyzna i odwrotnie nie ma większego znaczenia.
  • Odpowiedz
@emkape: w sumie to podobnie jak znaczną część Polaków niezbyt obchodzą mnie dzieci oddane do adopcji, więc co to dla mnie za różnica, czy adoptuje je normalna para, czy homoseksualna?
  • Odpowiedz
@emkape: skoro dwóch gejów mogłoby adoptować dziecko to czemu nie trzech skoro chcą żyć w trójkącie albo czworokącie? Kto powiedział, że dziecko ma mieć tylko dwóch rodziców? :-) Skoro wymyślacie takie rzeczy i próbujecie zmieniać to co naturalne to nie ograniczajcie się. Dziecko wolałoby mieć 4 rodziców niż być w domu dziecka xD
  • Odpowiedz
@emkape: Bo homoseksualizm to zwyrodnienie, a ludzie chorzy nie powinni dostawać dzieci pod opiekę. I nie obchodzą mnie żadne artykuły, czy prace jakichś pożal się doktorów z internetu. Tak jest i było od zawsze. Kiedyś nikt nie zwracał na homosiow uwagi bo żyli jak normalni ludzie i każdy wiedział, że są homo bez robienia z siebie idioty na wszelkich paradach.
  • Odpowiedz
@emkape: Ja osobiście jestem na chwile obecną przeciwko adopcji przez pary homoseksualne właśnie ze względu na społeczeństwo (mówię tu o polskim gruncie).
Dziecko takiej pary miało by strasznie #!$%@? w szkole jeśli,inne dzieciaki by się dowiedziały o tym że mają 2 tatusiów.

(ba, będzie miało lepiej niż w przypadku adopcji przez parę heteroseksualną, z powodu kontroli, testów i sprawdzianów jakie pewnie by miały miejsce w naszym kraju).


Tu z kolei już trochę pojechałeś.Ludzie od razu rzucą w #!$%@? jakieś logiczne argumenty w momencie gdy zobaczą takie stwierdzenie.(Chodzi mi o stwierdzenie że homoseksualiści wychowają lepiej.Na niektórych coś takiego działa jak płachta na byka.Po tym zdaniu większość już przestała by czytać dalej nieważne jak mądrych rzeczy byś potem
  • Odpowiedz
skoro dwóch gejów mogłoby adoptować dziecko to czemu nie trzech skoro chcą żyć w trójkącie albo czworokącie? Kto powiedział, że dziecko ma mieć tylko dwóch rodziców? :-) Skoro wymyślacie takie rzeczy i próbujecie zmieniać to co naturalne to nie ograniczajcie się. Dziecko wolałoby mieć 4 rodziców niż być w domu dziecka xD


@nieocenzurowany88: ja tam jestem za legalizacją poligamii, bo dlaczego nie?
  • Odpowiedz
@Crusier: Nie "bo tak", ale dlatego, że nie wyobrażam sobie sytuacji gdy dziecko hetero jest wychowywane przez parę homoseksualną i na "siłę" ukorzeniane są w nim owe poglądy. Nie mogą mieć dzieci, bo jest to wbrew naturze i gdyby było im przeznaczone mieć dzieci to by mogli się rozmnażać.
  • Odpowiedz
@Rasta_Wykop: Według twojej logiki nikt nie powinien adoptować dzieci, jakby parze hetero było przeznaczone mieć dzieci to by miała, prawda? Orientacja seksualna to nie pogląd, chyba że według ciebie jest jakiś argument, który mógłby sprawić, że nagle zaczniesz czuć pociąg do własnej płci.
  • Odpowiedz
@ediz4:

Może mieć ale jaka jest na to szansa? Kobieta i mężczyzna różnią się od siebie - tego nie przeskoczymy. To że niekiedy kobieta się zachowuje jak mężczyzna i odwrotnie nie ma większego znaczenia. Są to wyjątki


Konkretnie układem rozrodczym, gospodarką hormonalną i mózgiem. Czy to jednak ma decydujący wpływ na wychowanie dziecka już po tym, gdy nie potrzebuje karmienia przez matkę? Nie musi tak być. Rodzice heteroseksualni mogą mieć poważne problemy uniemożliwiające zdrowe wychowanie dziecka, takie też mogą mieć pary homoseksualne. Ale wzorzec? Dobrze by było, gdybyś doprecyzował, o co ci
  • Odpowiedz
@Slonx: no a co z podstawowym, "naturalnym" mechanizmem polegającym na tym, że facetowi co rano staje w gotowości do reprodukcji, gdy ludzka ciąża trwa 9 miesięcy t.j. jakieś 270 dni?

"Natura" codziennie wzywa mężczyznę do reprodukcji, a kobietę blokuje na te 270 dni. "Natura" doskonale radzi mężczyźnie bez żadnych tam gadek o jakichś psychologiach czy psychobiologiach - potrzebujesz ok. 270 partnerek do nieprzerwanego działania ludzkiej natury.

Człowiek "naturalnie" dąży do
  • Odpowiedz
@Slonx:

Czy to jednak ma decydujący wpływ na wychowanie dziecka już po tym, gdy nie potrzebuje karmienia przez matkę? Nie musi tak być...

Obie płcie wchodzą wówczas w pewnego rodzaju rolę - matka jest zazwyczaj bardzo opiekuńcza, ojciec bardziej stara się wychowywać dziecko. Dziecko najlepiej się będzie rozwijać jak rodzice się będą uzupełniać w wychowaniu

Rodzice heteroseksualni mogą mieć poważne problemy uniemożliwiające zdrowe wychowanie dziecka, takie też mogą mieć
  • Odpowiedz